Jak vybrat..., Nákupní rádce

Zútulněte dětský pokojíček s výrobky 3 SPROUTS – jak se líbí dětem?

Pokojíček je místem, kde by se každé dítě mělo cítit dobře. Ale co si budeme nalhávat – i my rodiče si zařizování užíváme. Jen je někdy těžké vybalancovat náš vkus a to, co se líbí dětem.

Od té doby, co přišla na trh značka 3SPROUTS  je to ale mnohem snazší. Stylové, vkusné výrobky jsou doplněny zvířecími motivy a každé dítě si je zamiluje. Navíc jsou funkční a pomohou v pokojíčku udržovat pořádek.

Mrkněte se sami, co na ně řekla malá Adélka!

 

Uzavíratelná bedýnka na hračky Leopard

Krásná bedýnka na hračky nabízí skvělý způsob, jak udržet v dětském pokoji pořádek a ještě ho doplnit o krásnou dekoraci.

Bedýnka je vyrobena z dřevotřísky a polyesteru, takže i když je prázdná, stále drží svůj tvar. Díky uzavíratelnému víku nejsou hračky vidět a navíc se na ně nepráší.

Bedýnku lze samozřejmě využívat i k dalšímu účelům, než jen na úklid hraček. Je to univerzální box na skladování. Vzhled si můžete vybrat podle oblíbenosti – kromě leoparda se k vám rád nastěhuje také krokodýl.

A pokud by na vás krabice byla moc velká, v nabídce najdete také speciální koš na hračky nebo bedýnku s nosorožcem, králíčkem, zebrou, jednorožcem a dalšími fešáky.

Koš na prádlo Octopus

Koš na prádlo nemusí být jen nevzhlednou a nutnou součástí v dětském pokojíčku – a tento to dokazuje. Nabízí se v několika zvířecích motivech například s chobotnicí, labutí, lvem či orangutanem. Stačí jen vybrat variantu, která se vám bude hodit. Díky veselým zvířátkům si děti koš oblíbí a nebudou ho brát jen jako nutné zlo.

Koš může stát rozložený kdekoliv v pokoji nebo být složený na plocho v případě, že ho člověk nepotřebuje zrovna využívat.

Má v sobě kruhový otvor, kterým se vhazuje špinavé oblečení nebo se za něj dá pohodlně přenášet. Na dně koše je síťka, díky které prádlo dýchá.

Ještě vám to nestačilo? Mrkněte se na kompletní nabídku 3 sprouts na Feedo.cz >>

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *