Jak vybrat..., Nákupní rádce

Značka LOVI: chráníme to nejcennější pro maminku a miminko

Víte, že se miminka rodí a postupně získávají až 27 různých reflexů? Mezi primární patří třeba reflex chodící, polykací, úchopový či plavací. Značka LOVI se dlouhodobě zaměřuje na jeden z nejdůležitějších reflexů, který je na začátku života velmi důležitý pro miminko a jeho maminku – sací. Prozkoumejte s námi úžasné pomocníky, kteří tento reflex hýčkají.

Proč je sací reflex důležitý

Maminky určitě ví, že stačí děťátku přiložit k ústům malíček a ono začne okamžitě sát. Sací a polykací reflex je tedy hned po narození nezbytný při fázi krmení z prsu či láhve.

Značka LOVI neustále vyvíjí své produkty tak, aby nenarušovaly sací reflex miminek. Co to ale znamená? Odsávačka mateřského mléka LOVI Expert, kojenecké láhve Super Vent, ale také silikonové dudlíky LOVI jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, mají unikátní tvar i systém, aby zcela připomínaly maminčinu bradavku a přirozený sací rytmus dítěte. Značka také velmi dbá, aby se při používání výrobků pro děti správně vyvíjely zoubky, dásně a zubní patro miminka.

Odsávačka mateřského mléka

Kojení je krásné souznění a ten nejúžasnější způsob, jak krmit své miminko. Pokud však máte problémy s nedostatečnou laktací, nebo naopak s přebytkem mléka, můžete použít dvoufázovou odsávačku LOVI Expert – unikátní konstrukce je inspirována přisáním miminka k prsu a měkká silikonová vložka obklopuje matčinu bradavku ze všech stran. První fáze napodobuje rychlé sací pohyby miminka a druhá simuluje efektivní a aktivní sání.

Přechod na lahvičku

Pokud kojení už není možné, můžete přejít na krmení z láhve – přechod na lahvičku bude jednoduchý, když vyzkoušíte produkty značky LOVI. Láhve SuperVent s odvzdušňovacím systémem nebo lehounké skleněné láhve LOVI – dynamická koncovka saviček je vyrobena z tenké vrstvy silikonu, takže se prodlužuje dle rytmu sání dítěte. Široká a profilovaná základna savičky ze silnější vrstvy silikonu zase poskytuje stabilní oporu pro dětské rtíky. Na obdobném principu fungují také dynamické silikonové dudlíky LOVI, které mají navíc překrásné designy a děti je prostě milují.

Chcete se o značce LOVI dozvědět více? Sledujte jejich instagram a facebook.

Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné nebo je nedostatečné.

 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *