Maminky testují, Nákupní rádce

Získejte první stavebnici LEGO® DUPLO® zdarma – jaká je?

Milované LEGO® DUPLO® je vděčným vánočním dárkem. Nyní ho na Feedo.cz můžete získat zdarma k nákupu plenek Pampers.

Vybrat si můžete z několika druhů (ale pozor, mizí rychlostí blesku!) Abyste věděli na co se těšit, nechali jsme otestovat První vláček maminku Petru se synem.

Něco málo o Lego Duplo

Řada Lego Duplo je učená pro ty nejmenší – má dvojnásobnou velikost oproti klasickému legu (odtud Duplo) a je jednoduchá na sestavování. LEGO Group poprvé uvedl modely aut a velké kostky v roce 1964 a od roku 1978 je poznávacím znamením řady Lego Duplo logo zajíčka.

Vzhled

Sada Můj první vláček obsahuje Duplo kostky, koleje, parní vlak, osobní vagon, stanici s pokladní přepážkou a hodinami, čerpací stojan, návěstidlo a figurky (strojvedoucí, holčička, koza, kytka). Hračka je vhodná od dvou do pěti let dítěte.

Parní vlak jezdí na baterky (nejsou součástí balení, 3 x 1,5 V) a vydává reálné zvuky, spouští se a zastavuje jedním tlačítkem. Vlak má funkci automatického vypnutí – přibližně po dvou minutách jízdy se zastaví.

Naše zkušenost

U nás byla vláček určen pro tříapůlletého syna. To, že mašinka není jen na skládání, ale umí také sama jezdit a houká, vzbudilo nadšení. Ovšem největší úspěch mělo nakonec čerpadlo, kdy se při propojení pumpy s vláčkem ozve zvuk čerpání vody.  Mašinka tak u nás dočerpávala vodu každou chvíli. Velkou zábavou byla také nakládka a vykládka lego figurek, ale i dalších hraček z pokojíčku, které se daly do vagonku i mašinky naskládat (nebo spíš naházet).

Za mě je především skvělé spojení lega a hračky na baterky.  Výborným nápadem je doplněk v podobě čerpacího stojanu. Vláček i příslušenství jsou bytelné a zvládly i různé kolize a někdy ne příliš šetrné zacházení, baterie vydrží dlouho.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *