Nákupní rádce

Zarámovaný otisk ruky

V dnešním článku zpracuji návod k fotorámečku s otiskem. Návody k těmto produktům jsou téměř nulové. Pro lajky a „méně“ šikovné lidi to může být i nepochopitelné.

Já mám s otiskem již jednu zkušenost, to byl Lukáškovi měsíc, tak jsem si řekla, že zkusím vypracovat návod. Nyní to bylo trochu jiné, Lukáška to hodně zajímalo, bavilo a chtěl dávat otisk sám. Jsou různé varianty na trhu, mě zaujala široká nabídka. Můj vybraný rámeček je nyní za akční cenu ZDE.  V budoucnu mě láká i 3D otisk.

Součástí balení je: 12411-698904124115

  • rámeček
  • hmota
  • váleček
  • pravítko
  • nálepka

+ fotografie

 

Pracovní postup:

Jako první si v ruce zpracujeme hmotu, ta je měkká ihned. Tu si rozválíme. V balení je váleček, ten je dost provizorní – použít můžete i váleček na pečení, ten vám práci usnadní. Hlavně pokud se otisk nepovede napoprvé.

Nyní si promyslete co budete otiskovávat, zda-li nohu nebo ruku.  Oboje mějte vždy očištěné, ať nemáte v hmotě drobečky nebo chloupky, například z ponožek. Nebojte se na ručku či nožku zatlačit, dětem neublížíte a budou vidět lépe detaily ve výsledku.

Náš krásný otisk. Když se vám to nepovede napoprvé, nic se neděje, opět hmotu zpracujte a pokračujte od začátku. Poté nechte pár dní hmotu vyschnout.

Připravte si rámeček.

Vyberte vhodnou fotografii. Zde se trochu omlouvám, ale nemám vyvolanou aktuální fotku našeho dvouleťáka – ale já si ji vyvolám a poté vložím do rámečku.

Nyní vše připevníme do rámečku, vrátíme do původního stavu. Přilepíme foto i otisk a máme hotovo.

HOTOVÝ RÁMEČEK S FOTOGRAFIÍ A OTISKEM.

Líbí se vám výsledek? Máte rádi tyhle věci na památku? Já ano a vím, že tohle není náš poslední otisk. S jakýmkoliv dotazem mi pište, ráda poradím. Mějte se krásně, Veru

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *