Krmení miminka, Miminko

Začněte s prvními příkrmy správně – odbornici zpovídá Andrea Růžičková

Sotva jste se vrátili z porodnice a najednou už je vaše miminko ve věku, kdy by mohlo začít s prvními příkrmy. Na internetu najdete spoustu rad a po chvíli hledání zjistíte, že každý doporučuje něco jiného. A vy se v tom máte vyznat…

Andrea Růžičková, která se s malým Tobiáškem na příkrmy chystá, si pozvala odbornici na slovo vzatou. Paní Simonu Lazzari. Simona je dula, porodní asistentka, výživová poradkyně,.. a tak bychom mohli pokračovat ještě chvilku. Hlavně je to ale maminka a odbornice se zdravým přístupem.

Proto ji Andrea vyzpovídala a i vy se dnes můžete dozvědět všechny odpovědi na nejpalčivější otázky.

Povíme vám, zda je lepší začít s příkrmy ve čtvrtém nebo v šestém měsíci a zdůvodníme proč. Jak je to s příkrmy ze skleničky? Kdy přidávat nové potraviny a co znamená imunologické okénko? Pokud se rozhodnete příkrmy vařit, musíte používat kojeneckou vodu? A jak je to s kořením? Odpovědi na tyto otázky a také na spoustu dalších se dozvíte ve videu.

Budeme rádi, když nám napíšete, jak se vám video líbilo a jaké téma pro vás můžeme připravit příště.

Předchozí článekDalší článek

4 komentářů

  1. to je sice pekny rozhovor, ale treba napísať aj do popisu, ze sa budú baviť 90% LEN o kojenych babatkach… ja ako zena ktorej nebolo umožnené kojit som sa nedozvedela vobec nič…
    voda caj u nekojenych deti ? ked odmietaju ako ich motivovat ? ci kasicky a nocne krmenie … aj u deti na Um …atd atd…

  2. Dobrý den, už ve videu paní Simona zmiňuje, že princip u kojeného miminka i u miminka na umělém mléku je stejný. Určitě ale souhlasíme, že toto téma je velmi rozsáhlé a dalo by se o něm mluvit hodiny! V nejbližší době pro vás připravíme další rozhovor, případně livestreaming na našem Facebooku, kde se budete moct na všechno doptat :-) Mějte se hezky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *