Lifestyle, Moderní rodič

Zachraňujeme maminky na koupalištích!

Pokud už za sebou máte pár dnů strávených u vody, určitě už jste zjistila, že prostě nemůžete myslet na všechno. Někdy neodhadnete počet plenek, které budete během celého dne potřebovat, jindy vám dojde opalovák a nebo cestou z kočárku vytrousíte dudlík.

Nebojte, i my víme, že se tyhle věci maminkám dějí. Denně. A tak chceme pomoci. Abyste u vody neměly starosti a mohly si užívat čas se svými zlatíčky.

Proto jsme toto léto nechali navrhnout a vyrobit speciální SOS budky pro maminky. Naplnili jsme je vším, co vám může na koupalištích chybět (najdete tam třeba super plenky do vody Pampers Splasher, nebo opalovací krémy Sebamed či Weleda a nezapomněli jsme ani na vlhčené ubrousky…a je toho mnohem víc). Když zjistíte, že něco nemáte, jednoduše se obsloužíte, zdarma.

První SOS budky se objevily na koupališti Petynkav Klánovicích a další už můžete potkat na Hostivařské přehradě, v areálu Pražačka nebo v Podolí. Brzy vás ale mohou překvapit i další.

Pokud na budku narazíte a udělá vám radost, budeme rádi, když se s námi o zážitek podělíte – třeba na Instagramu pod hastagem #FeedoBudka.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *