Nákupní rádce

Zábava pro malé pomocníky – ovoce a zelenina od Plan Toys!

Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. A tak jsme neváhali a podívali se na zoubek hned dvoum sadám, které vás budou zajímat, pokud máte v kuchyni malé pomocníky. Obě sady hraček totiž nabízí několik druhů ovoce a zeleniny, dřevené prkénko a nůž.

Ovoce a zelenina jsou rozkrojitelné napůl, uprostřed spojené suchým zipem. Obsahuje banán, citron, pomeranč, jablko, hrušku, mrkev, houbu a okurku.

PT3416-8854740034168

Sada obsahující pouze zeleninu se skládá z rajčete, okurky, papriky, houby a cibule. PT3601-8854740036018

Všechno má velmi příjemný dřevěný materiál do ruky a krásné barvy. Výrobce uvádí že „barevné a strukturované zpracování umožňuje realistickou hru“ – s tím se dá určitě souhlasit!

O značce

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové.

zelenina2

Názor matky (Bára, 28 let):

Krásný způsob jak zabavit dítě při vaření! Natálka se pořád kouká, co a jak vařím, nyní mám ideální řešení – vaří se mnou! Pokud ještě zvolím stejné ingredience, je to naprosto bez chyby! Oceňuji, že je vše vyrobeno ze dřeva – nejen kvůli hezkému zpracování, ale také doufám, že dlouho vydrží. Pokud bych měla porovnat obě sady, volila bych asi menší pouze zeleninovou. Obsahuje sice o 3 kousky méně, ale zato mi přijde propracovanější. V sadě ovoce a zeleniny se mi moc líbí zelené stopky z gumičky u mrkvičky, hrušky a pomeranče, ale na úkor toho je banán trošku ošizený a houbička je úplně bez nápadu. Především v kontrastu s ostatními kousky.

Názor dítěte (Natálie, 21 měsíců):

Miluju vaření! Nejen že moc ráda ujídám, ale taky mě zajímá, jak ty dobroty pod rukama mámě vznikají! Ráda bych jí pomohla, ale nenechá mě používat její nůž, protože je moc ostrý, tak mi pořídila můj vlastní. A nejen nůž, ale dokonce i ovoce a zeleninu! Vždycky mi připraví prkýnko, nůž a já všechno nakrájím – přesně napůl! Akorát mě trošku rozčilovalo a nechápala jsem, proč se nedá nakrájet banán a houba, když ostatní se krájet dají. Už jsem si na to zvykla, ale přijde mi to škoda. Pak mě tolik nebaví si s nimi hrát. Jinak mě ale tyhle hračky baví moc! Asi ze mě bude kuchařka.

Všechny výrobky Plan Toys najdete ZDE.

Zaujala vás tato značka? Přečtěte si další recenze!

Rachtačka Plan Toys (KLIK)

PT6413-8854740064134

Plan Toys hračka do vany (KLIK)

PT5658-8854740056580

 

Plan Toys chrastítko ptáček 4m+ (KLIK)

PT5216-8854740052162

Sovička Plan Toys (KLIK)

PT5132-8854740051325

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *