Cestování, Nákupní rádce

Vytuňte svůj dětský cestovní systém s Maxi-Cosi

Už déle než 30 let zajišťuje Maxi-Cosi vašim dětem bezpečnost, péči a pohodlí. Zatím co vy se můžete soustředit na cestu. Našim cílem je zjednodušit život zaneprázdněným moderním rodičům. Hledáte cestovní systém, který bude dokonale vyhovovat vašemu miminku a nabídne něco na víc také vám?

Dokonale stylový kočárek a bezpečná autosedačka

maxi-cosiS kočárky a autosedačkami Maxi-Cosi, můžete vytvořit nápaditou kombinaci, která bude odrážet vaši jedinečnou osobnost a styl. Naše široká řada autosedaček, kočárků a hlubokých lůžek v úžasných moderních barvách vám nabízí nepřeberné množství fantastických příležitostí. Díky tomu, že všechny dětské autosedačky a hluboká lůžka Maxi-Cosi lze upevnit na jakýkoli kočárek Maxi-Cosi, si budete moci velmi snadno vytvořit dokonalou kombinaci.

Naším přáním je, aby jste se na cestách s rodinou mohli díky našim bezpečným autosedačkám uvolnit a užít si spoustu zábavy.

Víme, že chcete snadno použitelnou autosedačku, která vás nebude zdržovat, ochrání vaše dítě a bude skvěle vypadat. Toto vědomí spolu s mnohaletými zkušenostmi s vývojem bezpečnostních technologií dětských autosedaček nám umožňuje přinášet inovace a řešit problémy, které nikdo jiný nezvládne.

Byli jsme první, kdo:

  • Získal pětihvězdičkové hodnocení ADAC za bezpečnost autosedaček ( s modelem CabrioFix )MAXI-COSI Autosedačka CabrioFix (0-13 kg) - Nomad Brown 2018
  • Představil integrované sluneční stříšky
  • Vytvořil jednoduché a praktické systémy popruhů
  • Vytvořil koncept ISOFIX Click-and-go
  • Představil první I-Size autosedačku ( Pebble Plus )
  • Uvedl první Maxi-Cosi Air Safety Technology® autosedačku ( AxissFix Air )

Naše zkušenosti znamenají, že můžeme nabídnout produkty a služby, které umožňují rodičům, dětem i prarodičům prožívat co nejvíce radosti ze svého drahocenného času. A jsme na to velice hrdí.

Jsme si na tolik jisti kvalitou našich výrobků, proto vám garantujeme doživotní záruku na všechny naše výrobky.

Chráníme, co je vám nejmilejší

Na kompletní nabídku produktů Maxi-Cosi se podívejte na >>> Feedo.cz

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *