Nezařazené

VYHRAJTE sadu produktů Baby dove!

Péče o tu nejjemnější pokožku. Hýčkejte své nejmenší s produkty Baby Dove.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ OD 6. 12. 2017 DO 13. 12. 2017 (23:59)

Podmínkou pro zařazení do soutěže je uvést do komentáře pod soutěžním příspěvkem na našem Facebooku, která je vaše nejoblíbenější hračka do vany a zároveň správně zodpovědět soutěžní otázku.

Soutěžná otázka zní: Jaký vysoký podíl hydratační složky obsahují mycí gely Baby Dove?

Průběh soutěže:

Soutěž začíná 6.12 2017 v čase uveřejnění soutěžního příspěvku na Facebookovém profilu Feedo.cz až do 13. 12. 2017 (23:59).

VÝHRA

Cena – Celkem 5 výherců obdrží set kosmetiky Baby Dove.

Soutěž končí 13. 12. 2017 (23:59) a vyhodnocení soutěže proběhne 14. 12. 2017.

Jména výherců uveřejníme na naší facebookové stránce.

Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.cz si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mail potvrzující registraci, e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *