Nezařazené, Soutěže

VYHRAJTE MLÉKO NUTRILON* PRONUTRA NEBO PROFUTURA A TERMOOBAL AVENT DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU 

Zima vás letos nezaskočí!  S termoobalem Avent  tedy rozhodně!
Vyhrajte mléko Nutrilon* dle vlastního výběru a termoobal Avent v červené, nebo černé barvě.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ OD 1. 2. 2018 DO 11. 2. 2018 (23:59)

Podmínkou pro zařazení do soutěže správné zodpovězení soutěžní otázky a zaslání fotografie do komentáře pod  příspěvkem, který soutěž vyhlašuje na Facebookových stánkách Lehčí život maminkám – Feedo.cz.

 *Soutěž se nevztahuje na počáteční mléka.

Průběh soutěže:

Soutěž probíhá od 1. 2. 2018, a to od chvíle publikování příspěvku na FB stánkách Lehčí život maminkám – Feedo.cz a trvá do 11. 2. 2018 (23:59).

Následující den, 12. 2. 2018, jsou vybráni 3 výherci, a to na základě správné odpovědi na otázku: „Jaká prebiotika obsahují mléka Nutrilon?“ a zaslání fotografie na téma „Jak si společně s vaším drobečkem užíváte zimu?“. Vyhlášení soutěže proběhne pod příspěvkem, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv.

Výhra

1 ks mléka Nutrilon* dle vlastního výběru z www.feedo.cz a termoobal Avent v červené, nebo černé barvě.

Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mail potvrzující registraci, e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

*Soutěž se nevztahuje na počáteční mléka.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *