Soutěže

Vyhrajte balíček s překvapením z Feedo.cz!

Oblíbená soutěž je zase tady! První v tomto roce – a proto jsme si pro vás nachystali něco speciálního. Vyhrát budete moci „překvapení na míru“.  Hned vám povíme více.Určitě už jste si všimli, že má náš blog novou podobu. Věříme, že je to posun správným směrem, a že se budete cítit ještě lépe. Chtěli bychom ale znát váš názor – co vám líbí, co byste chtěli jinak, co by vám usnadnilo orientaci, nebo co vás naopak štve.

S tím souvisí i soutěžní úkol!

Jak soutěžit?

Napište nám do komentářů odpovědi na tyto otázky (jak se vám blog líbí). Kromě toho nám ale nezapomeňte připsat, jestli máte doma holčičku nebo chlapečka a v jakém věku.

Dva z vás vybereme a domů jim pošleme balíček, ve kterém bude překvapení na míru pro vaše děťátku ze sortimentu Feedo.cz! (proto potřebujeme vědět věk a pohlaví).

Soutěžit můžete do 31. ledna, vyhlášení proběhne 7. února přímo v tomto článku.

Těšíme se na vaše odpovědi :-)

Předchozí článekDalší článek

2 komentářů

  1. Stránky se mi líbí, vzhledově je to tak akorát, není to příliš barevné, přeplácené ale ani šedivé. Obsahově je to také moc fajn, najde se tu spousta zajímavého čtení, rad, poučení či inspirací. Prostě hezké stránky. Doma máme 3 kluky – 5 let, 3 roky a 8 měsíců.

  2. Stránky jsou přehledné a jednoduché, není zde nic přeplácaného , dozvěděla jsem se dost informací, jelikož mám první miminko na které jsem čekala několik let tak se ráda něco příručím.
    Mému chlapečkovi bude 5 měsíců.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *