Maminky testují, Nákupní rádce

Vychytávky pro moderní maminky – měkká kytička do vany!

Kytičky do koupele Blooming Bath jsem poprvé viděla v televizním pořadu, který představoval vychytávky pro moderní maminky. Můj první dojem nebyl nejlepší – zase další zbytečnost. Ale řekla jsem si, že to zkusím a kytičku otestuji. A jak to dopadlo? 

První co mě překvapilo, byla velikost kytičky. Ačkoli se to podle obrázků nezdá, je opravdu veliká. „Okvětní lístky“ jsou spojeny se středem, který je na dotek velmi měkký, pružný a jemný.

První koupel

Během prvního koupání se ukázalo, že květina absorbuje velké množství vody, takže jsme museli trochu dopouštět. Nicména malému Kájovi se to líbilo a bylo vidět, že má pohodlí. Dítě tak může odpočívat během koupele a navíc ve vaně neklouže a tak je koupání mnohem jednodušší i pro rodiče.

Po koupeli musí kytička samozřejmě uschnout. Pokud jako my nemáte sušičku, musíte ji vyždímat a vyvěsit. V létě na sluníčku není problém, ale v zimě to přeci jen trochu trvá. Naštěstí má květinka antibakteriální úpravu a není třeba se obávat plísní a podobných neplech. Jednou za čas je určitě rozumné kytičku vyprat v pračce.

Jak se osvědčila?

Nyní používáme květoucí lázeň ke každé koupeli. Zvykli jsme si na ní oba a už bychom neměnili. Zkoušeli jsme i plastové protiskluzové podložky, ale měkkoučké květince se nic nevyrovná.

bloomingbath2

V létě jsme dokonce kvetoucí koupel vzali na dovolenou do italského kempu a tam se nám osvědčila snad úplně nejvíc. Malého jsme mohli pohodlně vykoupat v umyvadle a nemuseli jsme s sebou tahat vaničku.

Je mi trochu líto, že jsme květinku nekoupili hned po narození – tehdy ji totiž využijete asi nejvíce. Jsem si ale jistá, že i my pro ní budeme mít spoustu využití. Ostatním maminkám ji tedy mohu jen doporučit!

Jaké výrobky jsou v recenzi?

bloomingbath3

 

Na Feedo.cz si můžete vybrat z několika barevných variant:

  • Kvetoucí koupel růžová – KLIK
  • Kvetoucí koupel žlutá – KLIK
  • Kvetoucí koupel limetková – KLIK
Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *