Nákupní rádce

Vychytávka – uzávěr na vlhčené ubrousky

Stejně jako většina maminek používám dětské vlhčené ubrousky. Jsou skvělou pomůckou nejen na cestách, když nemáte možnost dítko opláchnout, nebo mu umýt ručičky. Pro mnoho maminek jsou univerzálním pomocníkem. Jediné, co mi na nich ale opravdu nevyhovovalo, byla absence pevného uzavírání načatých balení ubrousků. Lepivá krycí fólie brzy přestala držet, nebo jsem balení při otevírání dokonce roztrhla. Ubrousky pak úplně vyschly a byly už nepoužitelné. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet samolepící uzávěr na vlhčené ubrousky BITATTO.

30Tato šikovná pomůcka se používá velmi jednoduše. Z ubrousků strhnete lepivou krycí fólii, z víka Bitatto odstraníte papír, který kryje samolepící plochu a pak už ho jen umístíte tak, aby pasoval otvorem na otvor vzniklý na ubrouscích.

Od této chvíle máte zajištěn pohodlný přístup k ubrouskům, ke kterým se dostanete i jednou rukou a zároveň zabráníte vysychání nebo poškození celého obalu. Výborně přilne jak k malému, tak i k velkému balení ubrousků. můžete tedy nadále používat značku, na kterou jste s dítětem zvyklí.

Tento uzávěr je opakovaně použitelný. Pokud se lepící plošky náhodu zašpiní, můžete je opláchnout vodou a po oschnutí znovu používat. Já vlastním dva a používám je už více jak 4 měsíce bez jakékoli změny v přilnavosti.

S Bitattem jsem velice spokojená v mohu ho jen doporučit. Dodává se dokonce v šesti barevných variantách

Vybere si určitě každý!

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *