Nákupní rádce

Videorecenze – Robotický mop Vileda

Jako maminka od dvou malých dětí uvítám každou volnou chvilku a proto jsem se rozhodla, že vyzkouším Robotický mop od Viledy, aby „makal“ za mě :-)
Už při rozbalení jsem byla potěšena. Je velmi lehoučký a skladný, vejde se všude.

Balení obsahuje přístroj samotný, nabíječku a tři kusy elektronických utěrek. Dobré je, že jednu utěrku můžete použít i vícekrát. Je tam lehce přidělaná suchými zipy, když není tak veliký nepořádek, stačí sundat a vyklepat a použít znovu. Náhradní další utěrky na tento mop snadno koupíte ZDE.

Robotický mop shromažďuje a zadržuje prach a chlupy na elektrostatickém hadříku, takže při pravidelném čištění pomáhá snižovat množství prachu a bakterií v místnosti. Myslím, že to ocení hlavně rodiny s domácími mazlíčky, krásně nachytá chlupy na sebe.

Lze použít na všechny druhy tvrdých podlah. Já konkrétně zkoušela dřevěnou podlahu, lino a plovoucí podlahu a opravdu super! Určitě znáte takové ty chomáčky prachu, které se shromažďují v rozích místností – tak těm je konec!

Nejlepší je snadné ovládání, má jen dvě tlačítka. S jednou tečkou je krátký program na 30 minut, pak se sám vypne. S dvěma tečkami je dlouhý program, do vybití baterie, což je při plném nabití asi 90 minut. Když potřebujete náhodou vypnout mop dříve, stačí kterékoliv tlačítko zmáčknout a je to.

Ještě má klasickou kontrolku pro nabíjení, zelená je nabito, červená vybito. Zástrčka na nabíječku a víc nic. Nabíjí se asi pět hodin. Když by se mop nemohl hýbat, také se po chvíli automaticky vypne.

Musím Viledu opravdu pochválit. Zmáčknu jedno tlačítko a jdu si lakovat nehty :-) A opravdu maká za mě, na hadříku to bylo jednoznačně poznat!

Jediné mínus vidím v názvu výrobku, protože pod slovem mop jsem si přestavila, že to za mě i vytře. Bohužel tento mop pracuje jen na sucho, takže spíš něco jako automatické koště nebo vysavač na tvrdé podlahy (ale ne na koberce).

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *