Nákupní rádce

Videorecenze – Plan Toys hračka do vany

Koupelová sada mořský život Plan Toys se skládá ze 4 zvířat: delfín, želva, mušle a hvězdice. Každé zvíře v sobě má dvě dírky. Když se ponoří pod vodu jednou dírkou voda nateče dovnitř a potom druhou dírkou může zase voda vytéct ven.

Delfín se může pyšnit zajímavou tyrkysovo zelenou barvou, hvězdice uklidňující fialovo růžovou, mušle výraznou červenou a želva si drží svou klasiku se zeleným krunýřem.

Názor rodiče (Bára, 27 let):

Tato koupelová sada pro mě byla trochu zklamáním. Hračky jsou dost těžké, a když se napustí vodou, tak neplavou nad hladinou a pod pěnou nejsou vidět. Oproti gumovým hračkám, které stříkají vodu s nimi není taková zábava. Nicméně jsou na pohled moc hezké a originální. Ovšem neřekla bych, že věkové doporučení od 6 měsíců je vhodné. Pořídila bych je dětem v pozdějším věku.

Názor dítěte (Natálka, 15 měsíců):

Moc ráda se koupu a čím víc mám ve vaně hraček , tím líp! Možná je to právě tím, že jich mám ve vaně tolik, ale tahle mořská sada mi trochu zanikla. Všechny moje plastové hračky zvířátek plavou na hladině a můžu s nimi házet. Tato zvířátka jsou o dost těžší a voda z nich jenom teče a nestříká jako u těch plastových. Ale úplně bych je nezatracovala! Baví mě želva, kterou znám z knížek a rozšířila jsem si svojí slovní zásobu o mušli. Zatím tomu říkám mumu, ale to chce čas!

Sadu od Plan Toys seženete ZDE.

Předchozí článekDalší článek

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *