Nákupní rádce, Ze zákulisí

Videorecenze – Hudební housenka Lamaze

Tentokrát se mému synkovi podařilo testovat velkou hračku – skoro tak velkou jak je on sám. Ne jen tak ledajakou housenku, ale housenku hudební od firmy Lamaze.

Housenka byla připevněná v papírové krabičce a na první pohled mi připadala docela malá – zdání ale klame. Je dlouhá 60 cm a na spodní, žluté, straně je „pravítko“ v centimetrech i palcích. Housenka má sedm různě barevných článků a žlutou hlavičku. Články jsou nejen jinak barevné, ale také vyrobené z různých materiálů a s jinou výplní. Díky tomu se rozvíjí dětský hmat a sluch. V jednom článku je například rolnička, v druhém šustivá látka, v dalším pískátko,… Jeden článek je chlupatý, druhý naopak úplně hebký. Na housence najdeme zelenou, modrou, fialovou, růžovou, oranžovou, modrou a červenou barvičku.

Hlavička housenky má velká kukadla s tykadly a po zmáčknutí hraje tichou pomalou písničku. Z pusinky vyplazuje jazyk.

Housenka má 14 nožiček a malý ji za ně neustále tahá. Nejvíce se mu líbí ty části, které šustí.

Pojmenovali jsme ji Pepina a stala se Filípkovou kamarádkou v postýlce, na procházkách i u maminky v nosítku. Moc se mi líbí, že je na posledním článku potkou, díky kterému ji můžete přidělat na kočárek či k postýlce, aby ji dítě jen tak nevyhodilo na zem.

Za mě a za Filípka dáváme 1*.

Housenku můžete zakoupit ZDE.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *