Nákupní rádce

VIDEORECENZE – Fisher Price Dvojjazyčný svítící notebook

Díky Feedu už víme, čím bude naše dcera – počítačový expert :-) Nelinka měla už dříve v oblibě náš notebook, ale ví, že na něj ťapat nemůže. Díky Feedo jsme ale problém vyřešili a Nelinka dostala k testování svůj vlastní notebook od naší oblíbené značky Fisher Price. 

Samozřejmě jsem na všechny nově věcičky vždy zvědavá a ani tento notebook nebyl výjimkou. Dovolím si říct, že je to nejlepší a nejzábavnější produkt ze všech, které jsme zatím měli možnost otestovat. A myslím, že i Nelču nejvíce zajímá a baví.

Svítící notebook

Notebook hraje, svítí, mluví česky a anglicky a také zpívá. Tyto funkce si můžete vy nebo mimčo samo přepínat nahoře. Tlačítka má v různých barvách a tvarech jako je srdíčko, kolečko, kostička atd. Na nich jsou napsány čísla 1 – 9. Dítě se tedy učí tvary, barvy i čísla zároveň. Na displeji se zobrazují písmena i číslice a je tam obrázek populárního Fisher Price pejska a zvířátek, o kterých se v jedné písničce zpívá.

Nelince se samozřejmě líbí mačkání a jak to pak hraje a bliká. Hlavně když do toho pak může pořádně mlátit, to je hrozná legrace.

Super je, že se dá hlasitost zvýšit i snížit. Je tam i „myš“, spíše otočné kolečko, při jehož otočení se spustí píseň.

Počítač má i držátko, takže si ho mohou větší děti přenášet a vzít s sebou třeba do auta nebo k babičce. Je krásně barevný a věřím, že si ho každé dítko oblíbí stejně jako my.

Ještě je třeba dodat, že baterie jsou součástí balení a tak máte o starost méně.

Notebook si můžete zakoupit ZDE. 

Tuto hračku vřele doporučujeme!

A my za recenzi děkujeme Verče Čecháčkové :) 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *