Nákupní rádce

VIDEORECENZE – Dětské sedátko Babymoov

Nacházíme se ve věku, kdy se pomalu snažíme učit dcerku na nočník. U nás je to bohužel marný boj, dcera neustále utíká, vzpírá se a tak byly naše pokusy neúspěšné. Dlouho jsem přemýšlela, jak na to, až jsem objevila Babymoov WC adaptér. Říkala jsem si, že za zkoušku nic nedáme a vyzkoušíme ho. Když jsem dostala avízo, že mi přijde balíček s touhle pomůckou, tak jsem se moc těšila.

DSCN6111Vybalily jsme ho spolu s dcerkou, která si ho nedůvěřivě prohlížela a to ještě nevěděla co ji čeká. Adaptér jsem omyla a šly jsme ho ihned vyzkoušet :)

Při posazení se dcerka koukala, kde to vůbec je a jak je možné, že sedí na tom velkém záchodu jako máma. Prozkoumávala svoje „prkénko“ až se začala culit a já věděla, že to půjde.

Na adaptéru oceňuji měkkou sedací část, která i po delším sezení netlačí do zadečku, dokonce se dá i odejmout. Díky úchytům po stranách se dítě může přidržovat a nehrozí tak pád na tvrdou zem :)

Adaptér velmi dobře drží na záchodové desce a jelikož je ze spodní části potažen protiskluzovými podložkami, nestane se vám, že by se hýbal. Při hlubším prostudování jsem zjistila, že se adaptér dá použít až do nosnosti 30 kg, tím pádem vydrží opravdu dlouho.

Veselý motiv na potahu je pro dítě zajímavý. Zatím adaptér používáme cca měsíc, ale musím říct, že máme o mnoho větší úspěchy než s klasickým nočníkem. Dle mého je to i tím, že „velký záchod“ je pro prcka zajímavější, protože tam chodí i rodiče :)

Maminky pokud máte stejné trable s nočníkem jako my,tak neváhejte s touhle vychytávkou ani minutku :)

WC adaptér s lachtany můžete zakoupit ZDE.

Nebo se mrkněte na klučičí verzi s žabičkami.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *