Nákupní rádce

Veselá skládací květinka, se zvukovými efekty

Kreativní hračky Yookidoo pocházejí z dílny návrhářů Golos – Weisman Design, kteří jsou známí navrhováním interaktivních hraček již více než 20 let. Při navrhování hraček se na svět dívají očima dětí, snaží se pochopit, co děti chtějí, co je baví a zaujme.

Hračky Yookidoo vynikají veselým hravým designem. Těší děti i rodiče.

A jak se líbila tato květinka? 

Květina se skládá z pěti dílů, které se dají stavět na sebe. Ve středu je otvor na vhození míče, který se potom vespod vykutálí ven. Pružné lístky na okrajích se hýbou nahoru-dolů, některé části se otáčejí. Podporují myšlení, vyzývají dítě ke zkoumání a objevování materiálů, tvarů, barev, možností…

Balení obsahuje i tři chrastící míčky.
Můj syn Alex si s nimi rád hraje i jen tak, že si je kutálí nebo hází a batolí se za nimi po celém pokoji.

yookidoo recenzia

Do květiny je zatím ve věku 11 měsíců sám nedokáže dát, ale velmi se mu líbí, když je tam vhazuji já, neboť po vhození míče se pohnou všechny lístky a vydávají jemně drnčivý zvuk, což ho patřičně zaujme, a po dopadu míčku na dno květina zahraje veselou melodii. To je ale radosti.

Že hračky Yookidoo těší i rodiče dokazuje fakt, že asi všichni máme rádi hračky, které u našich dětí podporují zručnost, kreativitu, logické myšlení a k tomu jsou i zábavné a veselé, a takové hračky od Yookidoo jednoznačně jsou.

Za recenzi děkujeme naší ambasadorce, Marice Michálkové.

Zaujala vás květina Yookidoo? Najdete ji ZDE. 

Pokud se chcete podívat na všechny výrobky od této značky, klikněte ZDE. 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *