Soutěže

Velká velikonoční ušatá soutěž!

VYHLAŠUJEME VELKOU VELIKONOČNÍ UŠATOU SOUTĚŽ!

Velikonoční zajíček letos možná dohopsá až k vám domů. Jak? Stačí se spolu s námi naladit na Velikonoce, poslat nám na Facebooku nebo na Instagramu pěkně ušatou fotku s vaším drobečkem (kreativitě se meze nekladou) a možná tak i vy vyhrajte krásné dárečky od Babybio!

Hrajeme od: 26.3.2018 do 2.4.2018 (23:59)

Průběh soutěže

Soutěž probíhá od 26. 3. 2018, a to od chvíle publikování příspěvků na FB stránkách Lehčí život maminkám – Feedo.cz  a na Instagramovém profilu (@feedo_cz_sk) a trvá do 2. 4. 2018 (23:59).

Soutěžní fotografie by měly obsahovat motivy uší, kreativní zpracování je na soutěžících (dětské oblečení s oušky, děti s ušatými kamarády, aj.).

Facebook: do soutěže budou zařazeny fotografie publikované v komentářích pod soutěžním příspěvkem.
Instagram: Do soutěže budou zařazeny fotografie, které uživatel publikuje na svém instagramovém profilu s označením profilu Feedo – tedy prostřednictvím @feedo_cz_sk a hashtagem #velkausatasoutez

Následující den, tj. 3. 4. 2018, bude vybráno celkem 6 výherců ( 3 výherci z Facebooku a 3 výherci z Instagramu), a to na základě hlasování poroty složené ze zaměstnanců Feedo.cz.  Vyhlášení soutěže proběhne pod soutěžními příspěvky, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv (Direct).

Výhra

Každý jeden výherce obdrží: plyšového zajíčka Babybio a sadu Babybio příkrmů (Kapsička: jablko – borůvky -jahody – 4×90 g).

Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *