Soutěže

Velká letní giveaway o opalovací balíček Bioderma

Pojďte si s námi zasoutěžit o balíček v hodnotě 1300 Kč, který se vám v létě bude určitě hodit. Všechny podrobnosti se dozvíte ve videu.

Nezapomeňte vaše komentáře psát přímo pod video na Youtube – komentáře na blogu nebudou do soutěže zařazeny. Dostanete se tam tak, že najedete myší na video a v pravém dolním rohu kliknete na Sledovat na Youtube. Budeme se těšit!

Vyhlášení soutěže bude v tomto příspěvku 30. května 2016.

Výherkyní se stává paní Jana Kadlecová – gratulujeme! :) Brzy pro vás nachystáme další soutěž!

Snímek obrazovky 2016-05-31 v 12.44.23

Předchozí článekDalší článek

63 komentářů

 1. Naše vysněna dovolená je v Austrálii, kde by naš malý Vašík mohl vidět svá oblíbená dvě zvířatana na vlastní oči. Pokud se ptáte jaká, tak je to klokan a bílý žralok.:-)

   1. Místem vysněné dovolené je každý koutek, kde si užíváme bezstarostné chvíle společně s celou rodinou. Může jím být slunečné středomoří, ale i naše skromná zahrádka.

 2. jeeeeje, válet se někde v teple u moře s piňacoladou v ruce :-) takový Karibik, jo tam bych se ráda podívala! :-)

 3. Ahoj. Budu se jmenovat Gabča a možná čtrnáct dní se budu dovolenkovat u maminky v bříšku. Ještě uvidím :P
  Ale v zimě budu veliká a naši mě vezmou na hory, kde se nadechnu čistého vzdoušku.

 4. Super dovolena by byla půjčit si karavan a vyjet po Čechách navštívit příbuzný kamarády a přitom mít s 5 dětmi trochu svého malého zázemí.

 5. Jmenuji se Eliška a mám půl roku. Jelikož já jsem ještě malinká, tak budu moc ráda, když mě rodiče vezmou sebou kamkoliv, hlavně, že budu s nimi. Z doslechu jsem se dozvěděla, že bychom naši vysněnou dovolenou měli trávit u moře takové Maledivy by byly bomba, ale je celkem jedno kde, hlavní je, že bude rodina pohromadě.

 6. Nikdy jsem na žádné dovolené nebyla,takže bych se ráda dostala k moři a je mi opravdu úplně jedno kam,s malou i přítelem by jsme si to určitě užili. :)

 7. Moje vysněná dovolená, by byla kdekoliv……..kdekoliv, spolu, všichni, pohromadě, jako rodina. Jen mi čtyři. Pryč od všeho stresu, práce, stereotypu…..a všeho co nás od sebe odpoutává.

 8. Moje nejlepsi dovolena by byla urcite nekde v teple s moji rodinou! S mym muzem a nasi 8 mesicni dcerkou ktera se uz pekne rozkoukava po svete, je moc zvedava a ma rada vodu. Protoze jeji usmev je to NEJ!

 9. Má vysněná dovolená je na Sicílii, kam jsme meli odjet s manželem v říjnu loňského roku na svatební cestu, ale jelikož jsem měla rizikové těhotenství odložili jsme na neurčito. Ale holčička která se nám v prosinci narodila v 7 měsíci vynahradí všechny dovolené světa:-)

 10. Sním o dovolené, je jedno jaké, prostě dovolené!!! Mám půlroční berušku a dává mi hooodně zabrat Ale mám ji moc ráda

 11. Hodně lidí si svou vysněnou dovolenou asi představí u moře, kde by určitě využili Bioderma opalovací balíček. Zapomíná se však, že i na horách je nutné se chránit těmito přípravky. Má vysněná dovolená by byla právě na horách s celou mou rodinou a s přípravky firmy Bioderma, kterou mám ráda, protože s ní mám velmi dobré zkušenosti.

  A. Trhlíková

 12. Naše vysněna dovolena by byla kdyby jsme jeli cela rodina a mohli si to uzit a je jedno kam hlavně aby jsme byli spolu a zdraví a s opalovací balíčkem Bioderma

 13. Naše vysněna dovolena by byla kdyby jsme jeli cela rodina a mohli si to uzit a je jedno kam hlavně aby jsme byli spolu a zdraví a s opalovacím balíčkem Bioderma

 14. Naší vysněnou dovolenou si představuji společně s celou naší rodinkou.Hlavně s roční Eminkou a čtyřnohými chuvami Nelou a Star ,ktere by jsme vzali z ruchu velkoměsta někam na samotu u lesa do přírody na čerství vzduh.Hlavně ,aby si to užila cela rodinka :)

 15. My sme skromná rodinaka nam postačí aj sem niekam k vode na leto.Ale mala i tak musí byt natreta su jej len 10m. :-)

 16. Na velkou letní dovolenou budu ještě moooc maliký. Ale odpočinek někde v krásné přírodě u vody s čerstvým vzduchem by se naší rodince velmi líbil.

 17. Dovolená? takové slovo moc neznám :) jelikož jsem na syna sama,tak dovolená musí stranou,ale veškerý čas strávím se synem a nyní začne sluníčko pálit, přípravky jistě využijeme,at už bude kdekoli,ale hlavně spolu!!!

 18. Moje vysněná dovolená, by byla s mým manželem a ročním synem někde kde je hezky.A kdyby se tak podařilo a vrátili by jsme se čtyři, tak by to byla opravdu TA vysněná dovolená! :)

 19. Mou vysněnou dovolenou by byl asi týden někde na Bora Bora, kde bych nabrala síly na příchod své malé holčičky na konci léta :) Díky těhotenství si už troufnu max někde tady po okolí, takže i nějaký pěkný penzionek s bazénem by byl vlastně super :)

 20. Letos nám bude určitě nejlépe u nás V ČR. Viděli by jsme to na krásné prostředí Krkonoš. nebo Jeseníků :-)

 21. Nemám žádnou svoji vysněnou dovolenou,jsem ráda za každý výlet,koupaní a strávený čas ve třech jako rodina <3 Krásy Čech jsou stejně nejkrásnější.Rádi jezdime na chatu na Slapy,na Lipenskou přehradu a někdy vyjímečně do Jeseníků,tam je opravdu krásně a kdekoliv nám bude ještě krásněji s balíčkem Bioderma:)

 22. Naše vysněná dovolená by byla u mrtvého moře. Ve vodě není žádný život což je pro maminku ideál (bojí se ryb ) ;)

 23. Ještě jsme na dovolené nikdy nebyli,ale rádi by jsme se jeli podívat někam s naším prckem,ať si ten život užije.máme se radi

 24. Ahoj já bych hrozně ráda jela na Slovensko do termálních lázní ale jsem po druhé těhotná tak by to nebylo ono ta snad příští rok :)

 25. Naše vysněná dovolená je letos na Šumavě pod stanem v kempu uprostřed lesů s naši roční prdelkou Eleonorkou a pak se přesunout na Lipno do chatky a tam užívat vody, procházek a Stezku v oblacích :-)

 26. Ahoj já jsem spokojená tady :D Naše vysněná dovolená je tady na Moravě :D Jenže to nepatří asi úplně do kategorie vysněné dovolené, protože tu otázku chápu jako něco, co není až tak dostupné.
  Stejně tak u moře – to je taky svým způsobem vysněná dovolená, ale ten splněný sen je a bude v tom, že tam s manželem vezmeme děti a ukážeme jim, co to je moře, jak vypadá atd… Ale když už musím odpovědět na otázku jaká je naše vysněná dovolená tak strašně toužíme po tom, jet na Havaj… Tam to musí být ráj… ale pro moji rodinu bohužel finančně nereálný :( tak takovou představu mám o vysněné dovolené ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *