Soutěže

Vyhlášení – Velikonoční soutěž o zajíčka PiouPiou

Připravili jsme si pro vás velikonoční soutěž o velmi hodnotné hračky. Tentokrát bude princip soutěže trochu jiný – pojďte se s námi podívat na pravidla i výhry. 

Co můžete vyhrát?

Výhrou jsou 2 krásní plyšáčci od franouzské společnosti PiouPiou. Nejsou to ale ledajaké hračky. Jsou vhodné už od narození a skvěle slouží jako oblíbený mazlíček – vaše dítě se s nimi může tulit v postýlce a určitě si je rádo přibalí na cesty. Zajíček se tak brzy stane nepostradatelným kamarádem. Jeho dlouhé uši navíc umožňují dětem pohodlné nošení nebo jeho zavěšení na postýlku.

Hračka je navíc zabalena v krásné dárkové krabici se stuhou. Pokud tedy nemáte využití u vás doma, rozhodně poteší jako dárek!

Zajíček je veliký 30 cm!

Co musíte udělat?

Je to jednoduché. Pošlete nám na e-mail blog@feedo.cz fotku vašeho velikonočního vajíčka a napište nám, zda byste chtěli vyhrát růžového nebo modrého zajíčka.

Feedo porota v úterý 5. dubna vybere nejhezčí vajíčka a dva soutěžící odměníme. Výherce vyhlásíme na našem Youtube kanálu ve videu, které bude i v tomto článku.

Mimochodem – už jste naši odběratelé? Neunikne vám pak žádná soutěž. Navíc se můžete podívat na různá testování produktů, rozhovory s odborníky a další zajímavá videa.  

Jaké jsou další podmínky? Soutěžit můžete do pátku 1. dubna 2016. Každý soutěžící může poslat pouze 1 fotografii velikonočního vajíčka. Všechny fotografie budou následně zveřejněné právě ve videu s vyhlášením.

Výhra vám bude přibalena do následující objednávky. Těšíme se na vaše příspěvky!

A pokud nemáte inspirace na vajíčka, podívejte se na naše video a zpestřete si domov s Mimoni!

Předchozí článekDalší článek

1 komentář

  1. Čas hrozně letí, synovi už byl rok, rádi bychom si zasoutěžili o sadu na otisky nožičky a ručičky, abychom měli památku :-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *