Nákupní rádce, Nezařazené

Valco Baby pro malou i větší rodinu

Plánovali jste jedináčka, ale čáp či vrána zrovna zase letěli okolo? Nebo jste chtěli vždy větší rodinu? A možná vás čeká teprve nákup prvního kočárku. Rádi bychom vám představili kočárky od značky Valco Baby, které se přizpůsobí vašemu životnímu stylu i případnému nárůstu členů rodiny.

Australská společnost Valco Baby vyrábí kočárky a doplňky k nim už více než 50 let. Jejím cílem je vytvářet takové produkty, které budou vyhovovat jakékoli rodině s malými dětmi. Všechny modely si můžete totiž pořídit jak ve variantě pro jedno dítě, tak pro děti dvě.

Výhody kočárků Valco Baby:

  • každý model je možno zakoupit v DUO variantě
  • všechny modely nabízí variantu Sport s nafukovacími koly
  • snadné skládání směrem dovnitř – tzv. australský typ skládání (neušpiní se potah kočárku)
  • velké množství doplňků k zakoupení (stříšky, držáky na pití, pulty ke kočárku, organizéry, adaptéry na autosedačku Maxi-Cosi…)
  • vhodné při cestování letadlem, letecké společnosti tuto značku znají
  • možnost zakoupení hluboké korby (pevné i měkké) i nafukovacích kol

Valco Baby Snap 4

Oblíbená klasika si vás získá svou nízkou hmotností (pouze 6,2 kg) a snadnou ovladatelností. Jedná se také o jediný model, ke kterému si můžete dokoupit stříšku podle svého vlastního stylu. Součástí kočárku není nánožník.

<<VIDEO>>

Valco Baby Snap 4 Tailor Made

Jestliže hledáte kočárek, který bude nejen funkční, ale také designový, sáhněte určitě po modelu Snap 4 Tailor Made. Je vyroben z luxusní látky, přičemž si můžete vybrat ze 3 barevných variant (grey, denim, sand). Součástí kočárku je i nánožník v barvě potahu.
>>VIDEO<<

Valco Baby Snap 4 Trend Tailor Made

Ještě luxusnější vzhled má pak varianta Trend, kdy je rukojeť i ochranné madlo potaženo ekologickou kůží. Vybrat si můžete ze 3 barevných variant kočárku (grey marle, denim, charcoal). Rukojeť je také polohovatelná, což vám zajistí ještě pohodlnější jízdu. Součástí kočárku není nánožník.
>>VIDEO<<

 

Valco Baby Snap 4 Ultra

Kočárek Valco Snap 4 Ultra má tu výhodu, že je možné otočit sedadlo jak po směru, tak proti směru jízdy. Součástí kočárku je i nánožník v barvě potahu. Pro milovníky elegance je pak opět vytvořena varianta Trend.
>>VIDEO<<

Valco Baby Duo – pro dvojčátka či sourozence

Máte dvojčátka nebo více dětí? Pak se vám budou hodit kočárky Duo. Ve dvojčecí variantě u nás naleznete všechny oblíbené řady kočárků Valco Baby. Nezapomeňte si dokoupit také adaptéry na autosedačky i hluboké korbičky pro nejmenší děti.
Jak je s kočárkem spokojená naše ambasadorka Aneta, se můžete podívat na videu níže.
<<VIDEO>>

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *