Jak vybrat..., Nákupní rádce, Soutěže

Únorové novinky a velká soutěž o příkrmy Rudolfs!

Konec února se blíží a opět vám přinášíme 5 krásných novinek z Feedo.cz. Jedna z nich je dokonce zapsána v Guinessově knize rekordů. A na závěr nechybí ani soutěž, ve které vybereme hned 2 výherce.

Jak soutěžit?

1. Napište nám do komentářů recept na oblíbený příkrm, který se dá připravit doma. Komentáře piště přímo pod video na Youtube. Komentáře z blogu nebudou uznány.
2. Přihlašte se k odběru našeho Youtube kanálu (pokud jste tak ještě neudělali ? )

Vybíráme rovnou dva výherce. Ti budou kontaktováni pod své komentáře a následně si budou moci vybrat jakýchkoli 10 příkrmů od značky Rudolfs. Vyhlášení bude 14.3.2017.
Ty budou přibaleny k následující objednávce.

Jaké značky si můžete prohlédnout?

Organické příkrmy Rudolfs (KLIK)

Rudolfs je poměrně nová značka organických potravin pro maminko. Na Feedo.cz od ní najdete velkou spoustu příkrmů, které jsou 100 % přírodní, bez přísad a přidaného cukru. Nenajdete v nich žádné konzervační látky, ani zahušťovadla. Kromě toho u nás najdete také nápoje a šťávy.

Bibi (KLIK)

Výrobky od vtipné značky Bibi se perfektně hodí jako dárečky. Vybrat si můžete z dudlíků, lahviček a řetízků s nápisem. Vše je velmi kvalitně zpracované. Tato značka pochází ze Švýcarska a funguje již více než 75 let.

Golfky GB (KLIK)

Představujeme vás světově nejmenší složený kočárek. Golfky Pockit, které jsou zapsány do Guinessovi knihy rekordů z roku 2014. Ve složeném stavu má rozměry 30 x 18 x 35 cm a pohodlně ho složíte ve dvou snadných krocích. Váha je 4,3 kg.

Využijete ho zejména na cestách, ale hodit se vám bude i v případě, že máte malý zavazadlový prostor v autě. Vejde se dokonce i do přihrádky v letadle! Vybrat si můžete z krásných pastelových barev. Líbí se vám?

Autosedačky Kiddy (KLIK)

Správná autosedačka je pro bezpečné cestování klíčová, proto vám představujeme značku Kiddy. Na ukázku jsme si vzali Kiddy Guardianfix 3 s ochranným pultíkem. Ten zabezpečí, že se přes něj v případě nárazu dítě přirozeně svine. Díky tomu je kriticky citlivá krční oblast podstatně méně zatížena.

Další sedačkou, kterou na videu uvidíte, je Phoenixfix 3, který se stal dokoncem vítězem testu autosedaček 2016. Využít ji můžete pro děti od 9 do 18 kg.

Designové plenky Kanga Care (KLIK)

Pokud fandíte látkování, potěší vás značka Kanga Care. Je to americká rodinná firma, která v USA získala již řadu ocenění a neustále pracuje na zlepšování. Krásný design a kvalitní materiály pro tuto značku stěžejní.

Zajímavostí je, že byly plenky vyráběny v USA, ale poté začala být poptávka příliš vysoká a výroba se přesunula do Číny. Bát se ale nemusíte – kvalita je pro Kanga Care prioritou, a proto si najala evropskou společnost, která továrnu vlastní a certifikuje všechny výrobky, které ji opouští. Máte tak jistotu, že vyhovují náročným evropským normám.

Která značka se vám líbí nejvíce? :-) 

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *