Nákupní rádce

Udělějte z péče o pokožku dítěte rituál

Každé děťátko si zaslouží jen to nejlepší. Chceme mu dopřát více příležitostí pro dotyk „kůže na kůži“. Více času na mazlení. A také čas na co nejzdravější růst a vývin. I na to se soustředí kampaň So much more™(Mnohem více) od značky Johnson’s®.

Dotyky a vůně jsou důležité

Odborníci z Johnson’s® se zaměřují na profesionální péči o pokožku dítěte. Ve své filozofii však zachází ještě dál. Shodují se, že pravidelné rituály a kontakt s dítětem jsou důležité. Obyčejné rodičovské doteky, například při koupání, nebo masáži děťátka podporují správný růst. Kromě toho napomáhají zdravému vývinu děťátka.

Doteky a různé vůně totiž pomáhají zlepšit fyziologický, kognitivní, emocionální a sociální rozvoj. Pomáhají děťátku vytvářet první citové vazby a později sehrávají úlohu při intelektuálním vývoji.

Vůně

Vaše dítě je schopno cítit vůni ještě dříve, než se narodí – přibližně v 28. týdnu těhotenství. Příjemné a známé vůně zlepšují jeho náladu a uklidňují ho. Navíc je čich po narození pro novorozeně ten nejdůležitější smysl.

Koupel podle Johnson’s®

Odborníci se v kampani So much more™ zaměřují na přípravky, které prostřednictvím dotyku a vůně zlepšují momenty v životě děťátka. Jak sami trvdí „Johnson’s® koupel je mnohem víc než je umývání během koupání.“ 

20160229_FBppc_1200x628_johnsons_cz

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *