Lifestyle, Moderní rodič, Soutěže

3. adventní neděle a soutěž o myšku na měsíci!

Dnes začíná 3. adventní neděle, říká se jí stříbrná. Podle zvyků a tradic nastává čas na zamyšlení. A podle našich, Feedo tradic, nastává čas na další soutěž! Dnes jsme si pro vás připravili stylovou a dětmi milovanou myšku na měsíci od značky Ansmann. 

Co říkají tradice?

Od dnešního dne je do Vánoc tolik dní, kolik je měsíců v roce. Podle předků lze z počasí v těchto dnech vyčíst předpověď pro celý následující rok.

A by toho nebylo málo, můžete v tuto neděli věštit, co vás čeká v lásce. Pokud jste ještě svobodná, můžete si vyvěštit štěstí v lásce dvěma způsoby. Můžete si do vázy odřezat třešňové větvičky a čekat, zda rozkvetou – pokud ano, následující rok bude svatba.
Nebo si můžete na 13 lístků napsat jméno 13 chlapců a postupně každý den 1 lístek spálit. Na posledním lístku, který otevřete na Štědrý den, najdete jméno svého vyvoleného.

Dnes také začíná tradice předvánočního uklízení. To abyste poslední adventní neděli už mohli prožát v klidu a pohodě. A pokud ještě nemáte  zabalené všechny dárky, určitě se mrkněte na naše videa, ve kterých vám poradíme, jak je originálně zabalit i ozdobit :-) 

Soutěž

Předposlední adventní soutěž je tady a my vám nabízíme další dětskou hračku – myšku na měsíci.

4013674002917-5870152

Pokud poctivě odebíráte náš Youtube kanál (najdete ho ZDE), možná už víte, že jsme jejího kámoše medvěda zařadili mezi nejlepší vánoční dárky tohoto roku. Méďu si můžete prohlédnout v tomto videu, abyste měli představu, jak tato hračka v noci svítí a hraje.

Myška funguje úplně stejně jako méďa – těšit se můžete na tři různé barvy a několik uspávacích melodií.

Vyhlášení

Myšku na měsíci získává komentář číslo 23! Gratulujeme :-)

Snímek obrazovky 2016-12-22 v 10.39.10

 

Snímek obrazovky 2016-12-22 v 10.39.25

 

Chcete, aby byla vaše? Povíme vám, jak na to!

 • Napište nám do komentářů, jaký nejlepší zážitek jste tento rok měli!
 • Soutěžit můžete do soboty – tedy do 17.12.2016 (včetně).
 • Každý může napsat pouze jeden komentář – v případě duplicitních komentářů budou oba smazány.
 • Pořadí vítězného komentáře se vybírá pomocí generátoru náhodných čísel. Pořadí se počítá odshora dolů.
 • Vyhlášení proběhne v pondělí 19.12.2016 v tomto článku.
 • Výhra bude přibalena do vaší příští objednávky, kterou je nutné udělat do 2 měsíců od vyhlášení. V opačném případě výhra propadá.
Předchozí článekDalší článek

36 komentářů

 1. Největší letošní zážitek naší rodinu čeká právě každým dnem – narození druhé dcerky. Termín mám na Boží hod, ale třeba si to rozmyslí i dřív. :-)

 2. Největším zážitkem pro mě byl hned začátek roku 2016,kdy jsem na svět přivedla moji malou princeznu Emmičku. Tento zážitek jen tak něco nepřekoná.

 3. Nejlepsi zazitek tento rok? Bezkonkurencne muj chlapecek Adamek, ktery se narodil v lednu a cely tenhle rok udelal naprosto nejlepsim a jedinecnym

 4. Největší letošní zážitek právě prožívame,kdy si zařizujeme nové bydleni a syn bude mít konečně dostatek místa na hraní :)

 5. Nejlepsi zazitek? Tech byla hromada, dcera zacina mluvit, tak je o zabavu postarano :-) A super zazitek byla i moje svatba :-)

 6. Celý rok jsem měla úžasné zážitky protože s malým dítětem to ani jinak nejde ale ten nejhezčí byla oslava prvních narozenin našeho chlapečka

 7. Můj nejkrásnější zážitek letos byl, když mi dcera oznámila , že čekají třetího syna a snacha se synem nám oznámili, že čekají svého 1. potomka-bude to holčička. Největší legrace ovšem byla, že dcera se snachou mají termín 8 dní od sebe. takže se možná potkají v porodnici :-) Držím oběma palečky <3 Budou to pro nás už páté a šesté vnouče.

 8. Se svým synem mám spousty zazitku, co začal chodit i mluvit. Ale nejkrásnější bylo, když ke me přišel můj 2,5 lety synacek a řekl mi, mám te rad! To bylo úžasný :)

 9. Rozhodně největší zážitek tohoto roku i celého života bylo narození mojí dcery Elenky. Je to opravdu láska na celý život.

 10. Můj letošní nejlepší zážitek…..narození naší berušky…jako asi každá matka jsem z ní úplně hotová a to už jí máme 4měsíce a stále na ní koukám a nemužu věřit tomu,že jí máme a jak je krásná…..konečně budeme mít Vánoce ve třech a přeju všem aby mohly být taky tak šťastní :-) Přeju hezké vánoce.

 11. Můj nejkrásnější zážitek za rok 2016 je hned po letní svatbě narození mého syna, Sebíka, a to začátkem listopadu.

 12. Nejúžasnější zážitek tohoto roku byl pro mě den, kdy se nám narodilo to naše malé piskle a beruška v jednom :) poprvé ji uvidět a pochovat

 13. Nejlepší zážitek tohoto roku je pozitivní těhotenský test a prosperující těhotenství. Už je měsíc a bude tu s námi, snad se konečně dočkáme =)

 14. Já mám nejkrásnější zážitky hned dva. První narození dcery a ten druhý, když mi můj dvouletý syn řekl: Miluju tě mámo. :-)

 15. Můj nejlepší zážitek byl, když jsem neporodila v sanitce, ale až pět minut poté co jsem dorazila do porodnice a přesně na vteřinu to stihnul i manžel, který dorazil za mnou na sál přesně ve chvíli kdy naše dcera vykoukla na svět.

 16. Když jsme si z porodnice vezli domů vytoužený poklad a doma nás čekalo nové podkroví a zařízený dětský pokoj…

 17. Nejkrásnější zážitek bylo sledování naší druhé dcerky po jejím narození! Uvědomění si, že už není v bříšku, ale že je s námi na světě, že ji můžu obejmout, políbit.

 18. Můj nejlepší a nejkrásnější zážitek v roce 2016 byl,že se mi v květnu narodil můj prvorozený synek Filípek.
  Budou to naše 1.Vánoce,jen já a synek,tatínek nás nechtěl a opustil.
  Filípek je to nejlepší,co mě v životě mohlo potkat,miluju ho <3

 19. Hned na začátku roku sem věděla, že tento tok bude neobyčejný a za 9 měsíců se stane něco, co nikdy v životě nezapomenu. Proto považuju za nejkrásnější zážitek narození našeho malučkého :)

 20. Je těžké vybrat ten nejlepší zážitek, když vás vaše dítě denně překvapuje něčím novým, když každou chvilku zažíváte jako rodina společně něco poprvé. A proto mateřství jako takové, je mým nejlepším letošním zážitkem <3

 21. Naším letošním největším zážitkem bylo narození malého Dominička, od té doby u nás doma není o krásné zážitky nouze, protože jsou se starší ségrou Niki velcí parťáci:)

 22. Nejkrásnější zážitek tohoto roku ? Není lehké ho vybrat – když jsme na apríla zjistili, že čekáme miminko; když jsem si poprvé uvědomila, že ve mě roste; když jsme s tatínkem poprvé cítili její pohyby; když jsme jí poprvé uviděli a drželi v náručí; její úsměv …

  Nejkrásnějším zážitkem tohoto roku je to, že je z nás konečně rodina :)

 23. Tím nekrásnějším okamžikem tohoto roku bylo narození naší princezny Elišky, narodila se nám 13. června a byl to pro mě hrozně emotivní zážitek. Jprevdou, že už máme doma dohromady pět maličkých nezbedníků a ti opravdu zlobí každý den více a více. Ale jsem na každé z nich nesmírně hrdá a jejich narození je pro mě to nejkrásnější v životě :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *