Hygiena, Nákupní rádce, Těhotenství

Tipy na pohodlný úklid pro nastávající maminky

Při očekávání nového člena domácnosti řeší každá nastávající maminka spoustu starostí. Na tuto událost je dobré dopředu připravit nejen sebe, ale i domácnost. Je jasné, že jak přijedete z porodnice domů, nebude na nějaký domácí úklid čas ani pomyšlení. Proto je dobré připravit si vše v klidu a dopředu tak, aby vaše miminko vyrůstalo v čistém a bezpečném domově.

Tipy na efektivní úklid pro nastávající maminky:

1. Úklid se snažte dělat začátkem týdne, další dny pak budete mít volnější a nebudete se myšlenkou nevykonaného úklidu zbytečně stresovat. Nemusí se jednat hned o pondělí ráno, ale pokud se naučíte uklízet začátkem týdne, určitě vám to ušetří nejen čas, ale i zbytečné nervy. K úklidu bohatě postačí antibakteriální sprej na povrchy Dettol, takže to pro vás bude docela snadné.

2. Rozhodně úklid neprovádějte ve vyvýšených pozicích (např. ve stoje na židli). V těhotenství se díky rostoucímu bříšku mění těžiště vašeho těla a v případě ztráty stability hrozí pád, což může představovat nebezpečí pro vás, i pro nenarozené děťátko.

3. Dalším a možná i hlavním pravidlem je, že se nesmíte moc unavit, takže se vůbec co se pomoci s úklidem týká, neostýchejte a řekněte si doma o pomoc. S čistícími antibakteriálními ubrousky na povrchy Dettol bude úklid hračkou i pro tatínky, nebo starší potomstvo, tak se nebojte je do úklidu zapojit.

4. Když domácí úklidová četa v podobě členů rodiny nefunguje podle vašich představ, nezoufejte. Dnes si už i spousta nastávajících maminek objednává domů pomocnici na úklid, tak proč se nestát jednou z nich. Úklid proběhne bez starostí a komplikací a vy budete mít více času na rodinu.

Můžete společně vyrazit třeba na výlet. Při těchto chvílích se můžete na spolehnout na parťáka v podobě antibakteriálního gelu Dettol, který se vejde i do té nejmenší kabelky. Díky tomu, že ničí 99,9 % bakterií a virů bez použití vody vás nezaskočí žádná nepříjemnost, jako je třeba návštěva veřejných toalet. Určitě se vám bude hodit i později, až bude miminko na světe. Pár kapek zajistí hygienicky čisté ruce, ať už jste kdekoli, a to ocení každá maminka.

5. Obzvlášť v období chřipek nezapomínejte na správnou hygienu rukou, a to nejen u všech členů domácnosti, a,e třeba také u návštěv. Nejvíce infekcí se totiž přenáší právě rukama. Dettol antibakteriální mýdla ničí 99,9 % bakterií a navíc si můžete vybrat z různých příjemných vůní jako je levandule, nebo třeba heřmánek.

DETTOL Kids Bezdotykový dávkovač mýdla – Dobrodruh

Tip! Znáte bezdotykové dávkovače mýdla?

Pokud máte doma již větší dítko, určitě si, stejně jako vy, oblíbí mytí rukou za používání bezdotykového dávkovače mýdla. Nová řada produktů Dettol Kids dělá z mytí rukou zábavu a učí tak nejmenší členy domácnosti hygienickým návykům zábavnou formou!

Bezdotykové dávkovače mýdla oceníte také na toaletách, nebo v kuchyni, protože díky dávkování mýdla bez nutnosti doteku vám pomůže eliminovat šíření bakterií a virů ze špinavých rukou.

S výrobky Dettol se úklid domácnosti stane pohodovou záležitostí, a to pro jejich spolehlivost a rychlé, bezpečné používání. Zkuste je i vy!

Na Feedo.cz  si výrobky Dettol pohodlně vyberete a navíc je zde koupíte za skvělé ceny!

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *