Jak vybrat..., Nákupní rádce

Tipy na vánoční dárky pro roční děti – na míru!

Ani jste se nenadáli a první Vánoce s miminkem jsou tady. Už víte, čím ho potěšíte? Pokud pokukujete po hračce, kterou bude milovat, ušetříme vám starosti. Z naší nabídky jsme vybrali to nejlepší pro všechny děti kterým už byl rok, nebo se k tomuto milníku blíží – vše přizpůsobené věku i schopnostem.

Praktický tip – skladování hraček

Pojďme na to od konce! Až se vám doma hračky nahromadí, určitě budete řešit otázku skladování. I to je velmi důležité a dítě se na tak obyčejné věci může hodně naučit.

Hračky by měly být uložené ve výšce dítěte, tedy na nízkých policích, aby si samo mohlo bezpečně vybírat. Neměly by být v krabicích či úložných boxech, ze kterých nejdříve musíte vše vysypat. Dítě se tím už od malička učí udržovat pořádek a uklízet hračky na své místo (a ne je jen hodit do koše). Stavebnice by měly být složené v krabičkách. Pamatujte, že hračky by dítě měly rozvíjet a učit!

Tipy na dárky pro roční děti

Něco na zub

Jako první začínáme asi tím nejužitečnějším – totiž kousátky. Každý maminka nám dá zapravdu, že prořezávání zoubků je jedna z prvních nepříjemných záležitostí v životě miminka. Vybrali jsme pro vás několik alternativ, od těch levnějších až po designové kousky.

Ačkoli se může zdát, že kousátko není žádný úžasný dáreček, opak může být pravdou a praktičnost v tomto případě vyhrává! My ho doporučujeme také jako dárek po vnouče, synovce či neteř.

1 – Sassy kousátko
2 – VULLI Koloušek Fanfan
3 – PLAN TOYS Chrastítko zajíček
4 – SUAVINEX Kousátko step 3
5 – MAM Kousátko Bite & Brush
6 – BABY’S HAPPINESS Kousátko květinka
7- BRIGHT STARTS Hryzátko žirafka
8 – LULLALOVE MaMari – kousátko ryba

 

Rozvíjíme hudební talent

Zpíváte svému miminku? Pokud ano, palec nahoru – je to pro něj velmi prospěšné. Zvyká si na vás hlas a s přibývajícím věkem ho budou melodie, písničky a říkanky bavit čím dál tím víc. Děti hudba uklidňuje, baví, vzbuzuje zájem. Dítě poznává nové zvuky, hlasy zvířat, dopravní prostředky. Vnímá melodie a rytmus, což je pro rozvoj nesmírně důležité.

1 – SIMBA Hasičské auto se zvuky a světly
2- VILAC Dřevěný xylofón
3 – PLAN TOYS Tamburína
4 – PLAN TOYS Rolničky do ruky
5 – VILAC Dětský hudební nástroj – zvonky
6 – VILAC Kovový xylofon – medvěd Teddy

Boom dřevěných hraček

Nevíme jak vy, ale dřevěné hračky máme spojené s dětstvím. První kostky, dřevěný koník,.. Máte to podobně?

Dřevěné hračky zažívají boom, první stavebnice ze dřeva jsou perfektním dárkem. Děti zkoumají, jak vlastně funguje úchop a malé kostky se jim budou držet opravdu dobře. Uvidíte, že během chvíle začnou kostky skládat na sebe. A co teprve ta radost, když mohou pracně postavené dílo shodit!

Dítě v tomto věku má jisté a přesné vedení ruky s hračkou k cíli. Skvělé jsou tedy i krabice s kostkami různých tvarů a velikostí, které musí děťátko roztřídit do správných otvorů.

1 – BIGJIGS Dřevěná motorická hračka – Nasaď a otoč
2 – BIGJIGS Dřevěná motorická vhazovací hračka – Válec s tvary
3 – WOODY Skládací pyramida barevná – káča
4 – PLAN TOYS Přírodní stavebnice (50 ks)
5 – WOODY Vkládací krabička – nový design
6 – BINO Kostky (100 ks)
7 – WOODY Skládací tvary na puzzle podložce
8 – PLAN TOYS Tvary – sova

Feedo tip na dáreček

Po prvním roce přichází čas na první krůčky. Aby to tedy nebylo jen o hračkách, vybrali jsme pro vás i první botičky, takzvané capáčky! Mnoho maminek si pak první botičky nechává jako krásnou památku :-)

1 – G-Mini Capáčky na suchý zip – žirafa
2 – EBULOBO Capáčky Medvídek

Věříme, že jsme vám s výběrem toho perfektního dárku pomohli a přejeme vám nádherné Vánoce!

Předchozí článekDalší článek

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *