Nákupní rádce, Ze zákulisí

Tip – přírodní kousátko pro miminko

S Alánkem jsem objevila kouzlo miminkovských kousátek z přírodní kaučukové gumy. Nedávno jsem narazila na polskou značku Lullalove, která taky jedno takové kousátko (navíc fakt stylové) má a vůbec mě jejich sortiment okouzlil!

Kaučukové kousátko je v setu s bryndáčky ze 100% bambusu, na které se dá přidělat cvočkem, což je prima nápad hlavně teď na zimu, kdy miminka v kočárku při žvýkání hraček slintají (zvlášť ta, kterým rostou zuby) a mohou pak nastydnout kvůli mokrému oblečení. Bambus opravdu hodně saje, takže se tak ochrání veškeré oblečení před promočením – miminko si spolu s kousátkem k puse přitáhne i bryndák, takže se zachytí všechno.
Celý set je jen z přírodních materiálů a vyroben v EU. Kaučuková guma je navíc na dotek velmi příjemný materiál, takový heboučký.
lallalove
Tohle kousátko je zatím to jediné, co jsem v ČR od značky Lullalove našla – mají ale ještě pár dalších věcí (opravdu jen pár – mají malý, ale krásný, stylový a vychytaný sortiment). Doufám, že se tu brzy objeví i další věci!
Kousátko Lullalove zakoupíte ZDE.
Na celý sortiment této značky se můžete mrknout ZDE.
Za recenzi děkujeme Madame Coquette! 
Předchozí článekDalší článek

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *