Maminky testují, Nákupní rádce

Tip na dárek: Houpací koník Norik od Petite&Mars

Hledáte pro své dítě tip na vánoční dárek? Internet je plný  množství nabídek pro děti a člověk se občas ztrácí a neví co. Já moc ráda dám na tipy ostatních. Prvorozené dítě a ještě ke všemu naše první společné Vánoce. V hlavě se honí myšlenky „Co využije?“, „ S čím si vyhraje?“, „Není to brzo?“.

Vzpomínám si na houpací kohouty, dřevěné koníky, které dříve „frčely“ a děti je milovaly. PetiteetMars to ale opravdu vychytal. Vybírat můžete z různých druhů houpacích hraček. My se Sofinkou zvolily koníka Norika.

Koník má opravdu příjemný plyšový materiál, dřevěná držadla a co je pro děti lákadlem, jsou vydávající zvuky po zmáčknutí oušek. Co je pro mě velké plus je určitě to, že dítě rozvíjí nejen pohybové schopnosti, ale také koordinaci a smysly. Koník je vhodný pro děti od 18 měsíců a využívat jej mohou děti až do 30 kg.

Za nás je to určitě perfektní tip na vánoční dárek a už se moc těším, až na něm bude Sofinka dovádět. Už máte doma také svého houpacího koníka, nebo jste dali přednost klasice ze svého dětství?

Chcete mít také doma svého Norika? Ulovte si ho na Feedo.cz >>

 

Předchozí článekDalší článekbabybio
Lucie a Sofie
Maminka Lucie, vystudovaná porodní asistentka a milující maminka dcerky Sofinky a tatínka Filipa. Jejich každodenní život a inspiraci můžete sledovat na Instagramu @holcapkovy_holky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *