Maminky testují, Nákupní rádce

Tip na dárek pro miminko – žirafa Sophie a kocour Lazare

Pokud hledáte vhodný dárek pro novopečenou maminku, možná vás zaujme set plyšového kocoura Lazare a žirafy Sophie od francouzské značky VULLI.

Žirafa Sophie

Žirafa Sophie se stala ikonou mezi hračkami. Je vyrobena z přírodního kaučuku, který se získává ze stromu kaučukovníku. Díky použitému materiálu je lehká, jemná na dotek, pružná a pevná v tahu a krásně voní.

Je speciálně navržena tak, aby rozvíjela všechny smysly miminka. Její velikost a tvar jsou uzpůsobené dětským ručkám. Dlouhé nohy a krk umožnují snadné uchopení. Použité barvy stimulují zrak, pískátko uvnitř žirafy zase sluch. Díky tomu, že je měkká a pružná, se také skvěle uplatní při prořezávání prvních zoubků.

Každá žirafa má z výroby své číslo, abyste měli jistotu, že jde o originál, který splňuje přísné požadavky na výrobky určené pro ty nejmenší.

Kocour Lazare

Kocour Lazare je tak trochu jiná plyšová hračka. Ušitý je z látky typu manžestrákovina v tlumených barvách. Na omak je měkký a hebký. Velká hlava přitahuje pozornost miminka, uši a ocas slouží k snadnému uchopení.

Naše zkušenost

Set máme od měsíce miminka.  Nyní má dcera něco přes dva měsíce a zatím ještě neumí hračky uchopit, proto je nechávám na kraji postýlky, aby si je mohla prohlížet, nebo jí je ukazuji. Určitě musím vyzvednout kvalitu provedení hraček. Co je přímo návykové, je jemná vůně žirafy :-)

Za mě je tento set dvou zvířecích kamarádů určitě skvělý tip na první hračky miminka. Seženete ho na Feedo.cz >>

A pokud nejste kočičími fanoušky, mrkněte se také na další sety Vulli. Třeba s mazlicí dečkou, nebo plyšovou žirafou. 

Předchozí článekDalší článek
Petra Kulhanová
"Je mi 34 a jsem máma. Poprvé… Někdy je to fuška. Člověk se musí naučit spoustu nových věcí (zvládnu to?) a pak zas aby je dělal pořád dokola (to bude horší :) ) Můj svět je jako na houpačce. Někdy je den zalitý sluncem a pak přijdou chvíle, kdy mám pocit, že do té sloty mi nebudou stačit ani rybářské holínky. Většinou je můj dvaceti měsíční středobod vesmíru k zulíbání. Jsou ale momenty, kdy bych ho nechala s cedulkou „sleva“ v prvním obchodě. Mateřství není pro padavky. Je to nadmíru vážná věc…Nebo není?:-)"

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *