Maminky testují, Nákupní rádce

Testujeme s Deníčkem nastavající matky – kočárek Valco Snap 4 Duo

Aneta (Deníček nastávající matky)  pár měsíců poctivě testovala tenhle stylový, moderní, extra lehký kočárek Valco Snap 4 Duo, který je perfektní pro dvojčata, ale také pro sourozence s malým věkovým rozdílem. Jak s ním byla spokojená?

„Kočárek Valco Snap 4 Duo jsme si vybrala na Vivi a Vincenta. Hlavní výhodou je, že je extrémně lehký, což jako maminka dvou dětí, obzvlášť když často cestujete, určitě oceníte a potřebujete. Navíc se dá velmi lehce složit jen jednou rukou, takže máte volnou druhou ruku na všechny ty děti!“

Pro koho je kočárek Valco Snap 4 Duo určen?

I když je kočárek primárně dvojčcecí, má i jiné využití. „Jak vidíte, kočárek je i pro odlišné věkové kategorie. Vivi teď byly dva roky a Vincentovi dva měsíce, takže díky vkládací tašce, kterou si do toho kočárku můžete dát ho můžete využít i na miminko.

S dvěma dětma určitě taky oceníte velký a prostorný košík.  Navíc k tomu je možnost polohování obou dvou sedaček – polohovat jdou záda i podnožky.

Další skvělá věc je, že máte možnost si zaaretovat přední kola. V základní výbavě jsou plastová kolečka, ale pokud budete jezdit v terénu, můžete si dokoupit i kolečka nafukovací.

Super je taky rychlá brzda, která opravdu funguje na první sešlápnutí.

Hlavně v letních měsících oceníte prodlouženou stříšku. To je problém u většiny kočárků, že si pak musíte nakupovat slunečníky a na děti vám pořád svítí. Valco Snap 4 to má vyřešené skvěle, i když si děti lehnou tak na ně nesvítí. Na stříšce jsou také otevírací průduchy, kterými vidíte na dítě v kočárku, takže stříška není překážkou.

Další skvělou věcí na léto je, že zadní část kočárků má možnost odepnutí pevné části, za kterou se skrývá síťka a do kočárku tak ve vedrech může lépe proudit vzduch.“

Bezpečnost

„Aby vám děti nevypadly, je kočárek vybavený pětibodovým bezpečnostním pásem. Dalším bonusem je také madlo, které jde případně snadno odklopit nebo úplně sundat.

Jedinou nevýhodou, kterou na tomto kočárku vidím, je že rukojeť není nastavitelná. Mě to nevadí, mám 175 cm a přijde mi úplně akorát, ale každý může mít jiné preference.

Jinak v tomhle kočárku vidím samé výhody a benefity. Já jsem s tím kočárkem byla i běhat. Je to za mě opravdu nepostradatelná věc, když máte děti v tak úzkém věkovém rozmezí. Můžu ho jenom doporučit.“

<< Kočárek Valco Snap 4 Duo seženete na Feedo.cz >>

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *