Maminky testují, Nákupní rádce

Testujeme: Kreativní sada Play-Doh Dr. Zubař

Pojďte se s námi podívat na jednu z nejoblíbenějších hraček od Play-Doh. Zábavnou zubařskou sadu, které se hodí pro všechny děti od 3 let. Vyzkoušela ji pro vás Verča s Adélkou.

V balení najdete hlavu doktora Filla, pět kelímků modelíny (tři kelímky bílé, jeden kelímek červené a jeden kelímek zelené modelíny), vrtačku, zubní kartáček, zubařské zrcátko, kleštičky, strojek na výrobu rovnátek a pouzdro na výrobu zoubků.

Mimochodem, my budeme muset dokoupit další kelímky bílé modelíny, protože ji děti smíchaly se zelenou a proto náš pacient nemá zářivý úsměv :-)) 

Vrtačka je na dvě tužkové baterie, které nejsou součástí balení, a proto si je nezapomeňte koupit. Vrtačka je u nás velmi oblíbená, jak Adélka, tak i Karlík rádi vrtají. Karlík občas zkouší vrtat i svoje zuby, nejenom ty našeho pacienta!

Zuby se vyrábějí tak, že dáte modelínu do bílé formičky ve tvaru zubu. Ve formičce jsou dva zuby, jeden větší a jeden menší. Při výrobě zubů je lepší dát do formičky více modelíny. Zuby se pak krásně vytvarují a jsou krásně velké. Když dáte míň modelíny, tak jsou zuby placaté. To pak nevypadá hezky a špatně se do nich vrtá.

Zoubky se dají kontrolovat lékařským zrcátkem a zkažené vytrhávat kleštěmi. Součást balení je také kartáček na zuby. Můžete s dětmi trénovat správnou techniku čistění a pak nebudou mít problém se svými zoubky!

Když má váš pacient křivé zuby, můžete mu vytvořit rovnátka. K tomu je určení nástroj, kterým jezdíte po modelíně, a díky tomu se vám vymodelují krásně pravidelné čtverečky. Čtverečky se dají na zuby a červenou modelínou se spojí (ta slouží jako drátky na rovnátkách).

Adélku nejvíc baví zoubky vrtat a trhat a Karlíčka baví vrtačka. Ten by nejraději doma vrtal do všeho J. Tuto hračku doporučuji, můžete dětem ukázat jak se zoubky čistí a co se stane s jejich zuby, když si je čistit nebudou. Pokud chcete mít modelínu pořád měkkou, doporučuji ji uklízet zpátky do krabiček. Pokud ji zapomenete venku, do druhého dne je hned tvrdá.

F032853-2

Proč vás bude modelína Play-Doh bavit?

Modelína je zdravotně nezávadná, dokonce jedlá :-)
Podporuje dětskou fantazii a tvořivost
Pokud se vám nalepí na oblečení, snadno ji odloupnete – navíc bez fleků
Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *