Maminky testují, Nákupní rádce

Testujeme: Jaká je židlička Petite&Mars Zola?

Krmení v houpacím lehátku začínalo být docela obtížné a tak jsem se poměrně dlouho poohlížela po jídelní židličce, která by se dala využívat již od začátku příkrmů. Padla mi do oka pestrobarevná židlička Petite&Mars Zola. Vybrat si můžete z oranžové a tyrkysové barvičky. No a protože jsem holčičích barev už nabažená, padla jasná volba na židličku s tyrkysovou barvu.

Židlička je určena dětem od 6 měsíců a 9 – 15kg. Díky svému polohování se však dá využít už i pro menší děti.

Má celkem 3 polohy. Dále má bezpečnostní popruhy, což je super hlavně u starších děti, které už „neposedí“. Můžete si nastavit 6 pozic výškového nastavení, což je fajn, protože židlička roste s dítětem. Díky sundavacímu pultíku ji tak můžete využívat až do tří let dítěte.

Zadní kolečka jsou vybavena brzdou. Pro nás to nebylo tak důležité, protože židličku máme pouze u stolu a nijak ji nevozíme. Naopak jako velice důležitou vidím opěrku nožiček- zatím máme však nožky ve vzduchu 😊

Židlička nám neslouží jen jako pomocník při jídle, ale využíváme ji během dne při hře. Je krásně barevná, což děti hodně zajímá a tak se stále za obrázky malá otáčí. Je také stylovým doplňkem v našem obývacím pokoji. Jsem moc ráda za volbu židličky Petite&Mars a určitě všem maminkám a jejím dětičkám doporučuji.

 

Židličku Petite&Mars Zola seženete na Feedo.cz >>

V tyrkysové >>

V oranžové >>

 

 

 

 

Předchozí článekDalší článekbataty recepty
Lucie a Sofie
Maminka Lucie, vystudovaná porodní asistentka a milující maminka dcerky Sofinky a tatínka Filipa. Jejich každodenní život a inspiraci můžete sledovat na Instagramu @holcapkovy_holky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *