Maminky testují, Nákupní rádce

Testujeme: Dětská ohrádka G-mini Anat

Dětská ohrádka od G-mini vám dokáže rozhodně zpříjemnit život. Na otestování jsme ji dali Míše a malému Oliverkovi. Jejich každodenní život můžete sledovat i na Instagramu u @champion.mi.

Jak se ohrádka osvědčila?

Většina lidí mě od pořízení ohrádky odrazovala s tím, že je to jen další krám do domu. Já jsem si ale i přesto byla jistá, že ji využijeme a bude se nám opravdu hodit. Tak jsem se rozhodla ji vyzkoušet.

Už teď můžu říci, že mi ohrádka neskutečně usnadňuje život. Nedokážu si už představit být bez ní.

Tím, že ohrádka má jednoduchý a rychlý systém složení si ji často beru i ven na terasu. Tento nádherný podzim jsme trávili na terase skoro každý den a jelikož Ollie ještě nechodí, tak právě díky ohrádce jsme mohli být všichni spolu venku. Spokojeně si v ní hraje a má přehled ze všech stran.

Podívejte se na to sami:

Ohrádku s sebou bereme i když jedeme na návštěvu k rodičům i prarodičům. Ollie si v ní totiž kromě hraní dokáže také odpočinout a dokonce i usnout.  

Opravdu se mi moc líbí vzhled. Řekla bych, že šedá barva se hodí do každého interiéru a ohrádka má i pohodlnou matraci, což je velká výhoda. Má i tmavou síťku, tak jako má na postýlce.

Momentálně máme ohrádku mezi obývákem a zimní zahradou a dává nám mnoho možností. Takže za mě, jako maminku, must have!:)

Ohrádku G-mini Anat seženete na Feedo.cz >>

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *