Maminky testují, Nákupní rádce

Testujeme: Bezpečné koupání se sedátkem Ok Baby

Náš Karlíček miluje vodu a koupání a nyní měl možnost otestovat Ok Baby sedátko do vany Flipper Evolution. Sedátko je na výběr v několika barvách jak pro holčičky, tak pro chlapečky. Já jsem vybrala barvu tyrkysovou. Dále můžete vybírat z bílé, zelené, šedé, světle růžové a oranžové.

Proč koupat v sedátku?

Sedátko má čtyři přísavky, které se „přicucnou“ k vaně a díky nim se sedátko ani nehne – to je pro miminko velmi bezpečné. Pokud ho chcete vyndat z vany, musíte použít pacičky, které jsou na každé přísavce. Karlíčkovi se koupání v sedátku moc líbí, v pohodě si sedí a může si sám brát hračky, které máme na vaně. To už se ale moc nelíbí jeho ségře :-)

Vzadu na sedátku je ryska, která značí, kam by měla maximálně dosahovat voda. Další užitečnou pomůckou je teploměr, který je také na zadní straně.

Mezi nožičkama dítěte je zarážka, která zabraňuje sklouznutí miminka do vody. Pokud máte třeba dvě děti, které koupete společně, bude se vám to hodit – druhé dítě totiž můžete bez obav z vany vyndat a mimčo v sedátku je v bezpečí.

Sedátko Flipper Evolution je vhodné pro děti od 6 měsíců až do 15 měsíců (do 13kg). Sedátko se moc líbí i Karlíkovo starší ségře, která se tam hned také chtěla nacpat, ale bohužel už ve svých skoro třech letech má smůlu a nevejde se tam, tak si tam alespoň dává panenky :-)

Za nás sedátko mohu jen doporučit, protože usnadní spoustu práce s koupáním dítěte a je to jak pro mě, tak i pro syna zábavnější.

Sedátko Ok Baby Flipper Evolution seženete na Feedo.cz >>

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *