Nákupní rádce

Testování telefonu Chicco + VIDEO

Halo, halo, tady Ben!

„Mama, mama, brm brm.“ Tak jsem vykřikoval, když šla maminka čekat na pana kurýra. Ráno k nám přijelo dobře známě brm brm DPD z Feedo.

Jste zvědaví, co nám přivezlo tentokrát? Byl to Chicco mluvící telefonek, který mluví v českém a anglickém jazyce. Díky tomu se seznamuji i s jinými jazyky, než je ten mateřský. Po chvilce zjišťuji, že je to velká zábava. Telefon, nebo také halo halo, je v moc hezkém obale. Je na něm výstižně napsané, jak si mohou maminky s děťátkem hrát a co se bude hrou rozvíjet. 

rsz_real_krabica_chicco (1)

Telefon Chicco

Maminka měla velkou radost, že budu mít svůj vlastní telefon Chicco. Už nebude muset utírat sliny ze svého mobilu. Vždycky se totiž dívám, jak mamka nebo taťka telefonuje a pak to chci taky zkoušet.

telefon chicco balení „Bene, podívej! Už i ty máš halo halo.“ Chvíli čekám a halo halo nikde. Maminka si začala hrát s mým novým telefonem. Zkoumala ho, fotila a mačkala tlačítka. Musel jsem jí dát najevo, že si ho chci taky vyzkoušet. Jakmile jsem ho měl v ručičkách, přestal jsem plakat. 

Balení hračky obsahovalo návod a látkový pásek, který se může provléct hračkou a upevnit ji tak na madlo kočárku.

Jaká je hračka ve skutečnosti?

Chicco telefon rozměryJe super. To by ale bylo asi moc jednoduché, že? Takže hezky popořádku.

Vzhled plastového Chicco telefonu upoutal už nejednoho kamaráda. Je trochu větší a robustnější. Dokonce těžší než třeba ovladač od televize, ale zvykl jsem si rychle. Má příjemné, pestré barvy, přesně jak můžete vidět na obrázku. Když se hračka zapne, bliká anténa a zvířátka. Rozměry hračky jsou měřené v nejširších bodech.

Video

Závěrečné zhodnocení

telefon chicco recenzeMelodie jsou velmi chytlavé a když se maminka naučila zpívat písničku měnícím se hlasem, bylo o zábavu postaráno.

Tato hračka mi pomohla a motivovala mě k povídání prvních zvuků a slov. Díky chytlavé básničce už umím říct ába (žába).

V zadní částí telefonu je jednoduché vypínání OFF a zapínání ON. Musím říct, že to není žádná věda a dokážu to i já. Mamka se jen divila, proč telefon nehraje. Tady je fotka, jak mě chytla při činu.

Ještě bych chtěl připomenout, že baterie 2x AAA 1,5 V jsou už v hračce a nemusíte letět do obchodu. Zároveň ale v příbalovém letáku upozorňují, že je nutné je brzy vyměnit, protože slouží na předvádění hračky v obchodě. Doufám, že nemusím psát o tom, že se hračka nečistí mokrým hadříkem, nedává se prát a tak dále :)

telefon chicco

Chicco je dobře známá italská značka, která se věnuje dětskému sortimentu (kočárky, nosiče, jídelní židličky, chodítka, hračky a jiné) a rodiče ji s velkou oblibou kupují svým dětem po celém světe. Znám hodně dětí, které jsou o pár let starší a láká je si vzít hračku do ruky a hrát si s ní. Svými možnostmi a příjemnými melodiemi patří mezi poutavé a hodnotní hračky. Sice ještě neumím mluvit ale určitě si budu se svým halo halo hrát dlouho. Tento telefonek je vhodný pro děti od 6 měsíců a bude se mnou růst třeba než půjdu do školy!

Od Chicco můžete najít třeba i takové hračky ->

Jaká je tvoje oblíbená?

Za recenzi moc děkujeme Simče a Benovi!

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *