Soutěže

Testování – CRP test

Na Feedu se stále můžete zúčastnit soutěže o zásobu CRP testů na celý rok ZDARMA.

K čemu CRP test vlastně je? Pomůže vám velicezjistit, zda je nutné vaši nemoc léčit antibiotiky, nebo zda vám bude stačit pořádně se vyležet :)

Podívejte se na recenze, které už nám maminky a tatínci poslali!

Aneta H.

Dobrý deň, keďže sme si nedavno zakúpili test CRP a náš Adamko začal teplotovať, rozhodli sme sa ho vyskúšať a predísť zbytočnému braniu antibiotík… zasielam v prílohe ako sme použili CRP test. Samozrejme asistovať museli aj naše pracovné stroje traktorik, bagrik a ostatné a nakoniec traktor s vlečkou odviezol test na miesto A adamko hodil ešte jeden zachmúrený pohľad že viac pichať nebudeme Nemáme bakteriálnu infekciu podľa výsledku. Prebiehalo to bezproblémov a zbytočných sĺz. Adamik pekne spolupracoval a rýchlo sme zistili výsledok. K lekárovi ideme, ale viem, že atb sú zbytočné, aj náš tatino smrká a teplotuje aj babka tak asi to bude nejaký vírus.
rsz_crp_1

rsz_crp2

rsz_crp4

rsz_crp5

rsz_crp6

star separator

Adam H.

Provedení testu na jednom z 15ti měsíčních dvojčat je trochu náročné. U starších dětí by to možná šlo snadnější. Hlavně nemusíte jedno dítě držet a testovat a druhé nahánět po bytě a hlídat ať náhodou něco z testu nesní nebo nevypije :) Jinak samotné testování je rychlé, snadné a přehledné. Ve své podstatě to pak zvládne každý.

Dobrá věc pro zjištění jestli máte běžet sami nebo s dítětem k doktorovi. Pokud je výsledek v normě, víte, že postačí příznaky vyležet doma. Vyhnete se pak případnému nakažení v ordinacích nebo případně při cestě hromadnou dopravou.

rsz_21

rsz_12

 

„Testovací objekt“ Nikolas. Nadšený moc nebyl, ale nehrála nám do karet ani únava a hlad.

 

rsz_13

rsz_14

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *