Lifestyle, Moderní rodič

Feedo den s medvědem

Teribear - Hýbe Prahou

Maminky, pojďme si společně užít dopoledne a zároveň udělat dobrý skutek! 12.9. pořádáme v rámci sportovně charitativní akce Teribear hýbe Prahou závod pro všechny maminky – Feedo den s medvědem. 

Od 8. do 17. září proběhne v Praze na Letné každoroční sportovně-charitativní akce Teribear hýbe Prahou, kterou pořádá Nadace Terezy Maxové. A my, společně s vámi, jsme se rozhodli stát se její součástí. 12. září se na vás bude celé Feedo těšit na Letné. Vezměte kočárky, kamarádku, klidně i pejsky a pojďte si s námi zaběhnout nebo projít 1 okruh. Pokud vám to nebude stačit, můžete pokračovat dál :-)

Jak a čím pomohu?

Feedo si jako příběh, kterému chce pomoci, vybralo POMOC OHROŽENÝM TĚHOTNÝM MAMINKÁM.  Za každý odběhnutý nebo ujitý kilometr, který společně urazíme, věnujeme 50 Kč právě na tento projekt. Celý příběh si můžete přečíst zde.

Feedo den s medvědem

12.9. můžeme pomoci společně. Feedo se v tento den vydá na Letnou a velmi rádo tam uvidí spoustu maminek. Hlavní událostí bude závod vypsaný na 1,5 hodiny čistého času. Každá maminka, která zvládne urazit v tento čase alespoň 3 kolečka, bude zařazena do slosování o hodnotné ceny. V rámci dopoledne zde bude ale i speciální doprovodný program pro děti, přebalovací//kojicí stánek, občerstvení a na závěr bohatá tombola.

Kdy a kde?

12.9.2016 od 9:30 do 12:00 v Praze na Letné (mapa)

  • registrace – 9:30
  • start závodu – 10:00
  • konec závodu – 11:30
  • vyhlášení – 12:00

Závodu se samozřejmě můžete zúčastnit i později, než je jeho start. Akorát budete mít méně času :-)

Jak se přihlásit?

Abyste se mohli Feedo dne s medvěděm zúčastnit, je potřeba se do závodu registrovat. To můžete udělat přímo na místě v den konání závodu, nebo pomocí on-line formuláře, který naleznete ZDE. Důležité je vyplnit kolonku „Chci se přidat k již existujícímu týmu“ a zde vyplnit kód: O347W8. Tím se automaticky zaregistrujete do závodu. Součástí registrace je poplatek 100 Kč, za který získáte čip, který bude počítat uběhnuté kilometry.

Kdybyste měli jakýkoliv dotaz, pište zde v diskuzi, nebo použijte náš e-mail: seminare@feedo.cz.

Uvidíme se na startu! :-)

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *