Maminky testují, Nákupní rádce

Svítící kamarád pro nejmenší – jaká je sovička Skip Hop?

Noční světýlko, projektor a zároveň reproduktor hudby – to je krásná sovička Skip Hop. Pojďme se na ni podívat zblízka.

Noční světlo 

Noční světýlko má 8 stupnic svítivosti. Je možné si světlo nastavit pouze na spaní, aby se dítě nebálo, nebo ho rozsvítit na maximum a číst pohádku. Sovičce svítí bříško, které je žíhané a světlo je tak příjemně tlumené.

Projektor

Projektor ozdobí dětský pokoj měsíčkem a hvězdičkami. Místo, kam mají tvary svítit je jednoduše nastavitelné, a tak lze mít noční oblohu klasicky na stropě nebo vedle postýlky na zeď.

Reproduktor

Sovička nabízí škálu 8 zvuků – 4 melodie a 4 uklidňující zvuky jako například šumění moře nebo tlukot srdce. Hlasitost hudby lze nastavit pro klidné spaní nebo si zapnout melodii a rozveselit celý pokoj. Má také funkci automatického vypnutí po 15, 30 nebo 60 minutách.

Názor matky (Bára, 28 let):

Sovička Skip Hop je ideální pomocník na uspávání miminek a dětí. Mrzí mě, že jsme takového pomocníka neměli už dříve, určitě by se hodil. Hudbu využíváme spíše přes den než na uspávání, ale zato si Natálie oblíbila promítání noční oblohy před spaním.

Sovička má příjemnou bílou barvu, takže bude ladit do každého pokojíčku. Moc se mi líbí designové zpracovaní – reproduktory jako křídla jsou velmi efektní.

Trochu mi chybí možnost použít sovičku bez připojení do elektrické sítě. Jsem také zvědavá na životnost, vzhledem k tomu, že světýlko využíváme po celou noc.

Názor dítěte (Natálie, 28 měsíců):

Jsem ráda, že mám konečně pořádné světýlko na noc, když se vzbudím a potřebuju se jít vyčůrat nebo přejít do ložnice k rodičům. Ta lampička, co jsem měla předtím, svítila na spaní až moc. Sovička je mnohem lepší! Navíc umí hrát písničky, které si ráda pustím, když si hraju.

Natálie: „Pustíš mi oblohu, prosím?“
Já: „Samozřejmě. A líbí se ti ta sovička?“
Natálie: „Jo.“
Já. „Co se ti na ní líbí?“
Natálie: „Čudlíky.“

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *