Maminky testují, Nákupní rádce

Světlo Reer – hvězdná obloha v pokojíčku!

Pustili jsme se do testování světla od německé značky Reer. Ta úspěšně funguje už více než 90 let. Zaměřují se na výrobu praktických a užitečných produktů, které tvoří neodmyslitelnou součást moderních domácností.  

Co je na něm úžasného? 

Důvodů, proč mě toto světlo zaujalo bylo hned několik. Jako první je to rozhodně noční obloha, kterou vytváří. Přiznám se, že jsem byla mile překvapena, protože hvězdy jsou opravdu dobře viditelné na stropě i na stěnách. Noční obloha je opravdu nádherná. Je možné nechat plynuje měnit barvy hvězdiček. Pokud se vám líbí jedna konkrétní barva, nebo kombinace, je možné si ji nastavit stisknutím tlačítka LOCK na zadní straně světla.

reer-barvy

Co ještě umí?52050-4013283520505 

Během promítání je také možné zapnout přehrávání melodií, které jsou ve světle předvolené – některé znějí trochu zvláštně, ale v podstatě jsou všechny známé a hezké. Vybírat můžete s deseti melodií, pěti zvuků přírody, či se zvuků tlukotu srdce. Hudba a promítání se dají libovolně kombinovat. Pomocí časovače na zadní straně světla se dá nastavit interval svícení a hraní hudby na 15, 30 a 60 minut. Toto svělto má možnost připojit k sobě i nějaký přehrávač nebo chytrý telefon. Kabel na jejich propojení je součástí balení. Přiznám se, že tuto funkci moc nevyužíváme.

Dalším důvodem, proč mě toto světlo zaujalo, byl LCD displej, který zobrazuje například čas nebo teplotu v místnosti. Rozsvítíte ho tlačítkem se symbolem žárovky a nápisem DOWN. Kromě toho je možné nastavit budík.

Ovládání 

Ovládání My Magic Star Light je poměrně jednoduché. Vše je intuitivní a v balení najdete návod v českém jazyce. Zařízení může být napájené pomocí třech baterií, nebo adaptéru – obojí je součástí balení.

reer-svetlo-3

Nevýhody

Jediná věc, kterou bych vytkla je, že je LED světlo na můj vkus až příliš intenzivní. To se však dá snadno vyřešti správným umístěním, nebo zvolením jedné méně zářivé barvy.

Závěr

Celkově světlo hodnotím pěti hvězdičkami, u nás doma si rozhodně našlo své místo.

Seženete ho ZDE. 

Předchozí článekDalší článek