Nákupní rádce

Stylová svačinka – zabalte jídlo do zvířátka :-)

Svačina se dá zabalit všelijak. Pokud ale chystáte na cesty děti, z balení svačiny se rázem stane adrenalinová disciplína! Děti jedí očima a svačinka musí být zábavná. Zároveň by se měla nenáročně a rychle vybalovat. Rodiče zase požadují, aby vydržela neporušená, čerstvá a její balení nezabralo mnoho času.

Našli jsme s dětmi na FEEDO stylové řešení! Oops New Take Away! – Svačinový box Sova.
O-OOPS je švýcarská firma, produkující výrobky určené dětem již od narození. Vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy a nejnovější generace materiálů. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

Zvířátkové boxy jsou k dostání ve variantách medvídek, želva, pejsek, šnek a sova, kterou si zvolily naše děti – klikněte na obrázek a podívejte se na detail. 

Sovička

Sovička má rozměry 16,6 x 19,2 x 12 cm.

Sovička box 1

Na první pohled vás, a především děti, okouzlí vzhled a živé barvy boxu. Vnější materiál je odolný a hladký silikon, dobře se udržuje. Box má ve vrchní části rukojeť, která dětem padne perfektně do ruky a snadno se tak přenáší. Díky dvěma širokým zipům se boxík lehce, doširoka otevírá, děti se bez potíží dostanou ke své dobrotě.

Sovička box 2

Uvnitř je box potažen bezpečným nezávadným materiálem, jenž izoluje a udržuje svačinu déle čerstvou. Na jedné půlce svačinového boxu je kapsička, na druhé pružné popruhy, které udrží svačinu na místě. Do boxu se vlezou jak potraviny, jako pečivo, sušenky, ovoce a jiné pochoutky, tak nápoje, včetně menších plastových lahví.

Kompletní svačinu zabalíte do jednoho úžasného boxu!

Naše děti si sovu zamilovaly natolik, že jim nestačí mít jej pouze na cestování, chtějí z ní jíst i doma. Svačiny jsou od nynějška opravdu hračkou. Zpestřete si je i vy nakupujte zde.

S chutí do toho a vzhůru do světa! :-)

Předchozí článekDalší článek
Tereza Voltnerová
Energická matka dvou dětí, jejíž život se točí především kolem nich a domácnosti. Všechno co dělám, dělám s plným nasazením, s radostí a jak nejlépe umím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *