Batole, Hygiena, Lifestyle, Miminko, Moderní rodič, Soutěže, Vývoj, Vývoj miminka

Soutěžte s novinkou Mimijo o krásné dárky

Prořezávání prvních zoubků dokáže potrápit nejednoho rodiče a samozřejmě také nejedno děťátko. O praktické, funkční a současně krásně vypadající řešení se už od roku 2016 stará česká značka Mimijo. Že jejich produkty ještě neznáte? Čtěte dál a nezapomeňte se zapojit do soutěže o kousátko či kojicí korále.

Ačkoli samotný vývoj zubů začíná ještě před narozením dítěte, největší starosti v podobě probdělých nocí přicházejí okolo 6. měsíce. Miminka jsou uplakaná, často odmítají jíst, mohou mít zvýšenou teplotu či průjem. Příznaky vypadají děsivě, jedná se ale o běžnou reakci na neznámou bolest a změnu. Jednou z možností, jak drobečkům ulevit od bolesti a usnadnit prořezávání prvních zoubků, jsou různé předměty určené ke kousání. Právě s touto myšlenkou přišla před více než 3 lety česká firma Mimijo.  

Úleva pro dítě, doplněk pro mámu

Tlumené barvy a příjemný a bezpečný materiál. Kousátka, klipy na dudlíky i kojicí korále od Mimijo jsou ručně vyrobené z potravinářského silikonu či dřeva a vhodné pro děti do 3 let. Na výběr je z mnoha barevných variant pastelových barev. Takové kojicí korále se pak mohou stát krásným doplňkem, který si sladíte přímo se svým outfitem. Klip na dudlík vám zase ušetří mnoho času při hledání zapadlého dudlíku.

Mimijo myslí také na životní prostředí. Balení je z recyklovaného papíru, příznivci životního stylu zero waste se tak nemusí obávat zbytečného odpadu. Pokud je v rodině kromě miminka i starší sourozenec, bude mít radost i on. Papírový obal kousátka či klipsu skvěle poslouží jako omalovánka pro zkrácení dlouhé chvíle v čekárně u lékaře nebo při cestě vlakem. No a jestliže rádi fotíte, zaručujeme vám, že pomocníci Mimijo vypadají sladce na každé fotografii.

Soutěž

Zaujala vás značka Mimijo a její krásní pomocníci? Zapojte se do soutěže. Jak? Jděte na FB stránku Feedo CZ/SK, kde určitě nepřehlédnete roztomilý GIF. Vaším úkolem je video zastavit ve chvíli, kdy se objeví 3× kousátko Mimijo. Až 3 kousátka uvidíte, udělejte snímek obrazovky a vložte jej do komentáře pod příspěvek. Když se na vás usměje štěstí, vyhrajete kojicí korále, klips na dudlík nebo kousátko Mimijo. Soutěžit může každý pouze jednou, přičemž soutěž končí 10. 1. 2020. Tak hurá na to!

 


Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži. Na výherní položky se nevztahuje záruční lhůta.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *