Soutěže

SOUTĚŽ se značkou Bayby!

Hrajte s námi o roztomilou sadu lahviček a dóz značky Bayby!

Jak soutěžit

Vložte fotku vašeho malého spáče do komentářů a napište k ní, kolik strážců spánku od značky Bayby máme na Feedo.cz či Feedo.sk a vyhrajte jednu z 10-ti dárkových sad Bayby BGS 6203 v hodnotě 599Kč a slevu 20% na nákup produktů značky Bayby.

Hrajeme od: 10.4.2018 do 17.4.2018 (23:59)

Průběh soutěže

Soutěž probíhá od 10. 4. 2018, a to od chvíle publikování příspěvků na FB stránkách Lehčí život maminkám – Feedo.cz a trvá do 17. 4. 2018 (23:59).

Soutěžní fotografie by měly obsahovat motivy spících dětí.

Do soutěže budou zařazeny fotografie publikované v komentářích pod soutěžním příspěvkem.

Následující den, tj. 18. 4. 2018, bude vybráno celkem 10 výherců, a to na základě hlasování poroty složené ze zaměstnanců Feedo.cz. Vyhlášení soutěže proběhne pod soutěžními příspěvky, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv (Direct).

Výhra

Každý jeden výherce obdrží: dárkovou sadu Bayby BGS 6203 v hodnotě 599Kč a slevu 20% na nákup produktů značky Bayby v podobě unikátního kódu zaslaného e-mailem.

Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Další článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *