Soutěže

Soutěž s Pampers Splashers

Léto se blíží a s ním také čas strávený v bazéncích, rybnících, na plážích, … prostě ve vodě!  Pošlete nám foto, jak si tyhle hrátky vaši malí vodníci užívají a získejte sadu krásných dárků od Pampers, které potěší a zároveň pomohou, aby byly letos všechny vodní radovánky bez nehod!

SOUTĚŽ PROBÍHÁ
OD 31. 5. 2018 DO 10. 6. 2018 (23:59)

Podmínkou pro zařazení do soutěže je zaslání fotografie na téma „naši malí vodníci ve vodě“ do komentáře pod  příspěvkem, který soutěž vyhlašuje na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK.

Průběh soutěže:

Soutěž probíhá od 31. 5. 2018, a to od chvíle publikování příspěvku na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK a trvá do 10. 6. 2018 (23:59).

Následující den, 11. 6. 2018, bude vybráno  5 výherců, a to na základě hlasování poroty složené ze zaměstnanců Feedo®. Vyhlášení soutěže proběhne pod příspěvkem, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv.

Výhra

Každý jeden výherce obdrží set výrobků, který obsahuje:
2 balení koupacích plenek Pampers Splashers
2 balení vlhčených ubrousků Pampers
1 plyšovou hračku

Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Předchozí článekDalší článek

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *