Soutěže

SOUTĚŽ s Pampers Pure

Chyťte si všechny výhody plenek Pampers Pure a vyhrajte zásobu těchto úžasných plenek, které jsou šetrné nejen k dětskému zadečku, ale také k přírodě!


SOUTĚŽ PROBÍHÁ
od 27. 3. 2019 do 3. 4. 2019 (23:59)
na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK.


Jak se soutěže zúčastnit?

Spusťte si video ze soutěžního příspěvku na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK a udělejte snímek (printscreen) videa (obrazovky) v momentu, kdy se na ní objeví všechny 3, ve videu zmiňované, benefity těchto skvělých plenek.  Tento snímek vložte do komentáře a připište, kterou z výherních velikostí – 2, 3, 4, 5  byste rádi vyhráli.

 Více o Pampers Pure si nezapomeňte přečíst v  >> tomto článku

Průběh soutěže:

Soutěž probíhá od 27. 3. 2019 do 3. 4. 2019 (23:59).

Následující den, 4. 4. 2019, bude ze všech komentářů, které splňují podmínky soutěže, náhodně vybráno celkem 12 výherců, a to vždy 3 výherci pro dárkový balíček obsahující jednotlivé řady plenek – Pampers Pure 2, Pampers Pure 3, Pampers Pure 4 a Pampers Pure 5Vyhlášení soutěže proběhne pod příspěvkem v samostatném komentáři, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry, to prostřednictvích soukromých zpráv.

Výhra

Hrajeme o 12 dárkových Pampers setů:
3x set 3 balení Pampers Pure 2, + ubrousky Pampers Aqua Pure
3x set 3 balení Pampers Pure 3 + ubrousky Pampers Aqua Pure
3x set 3 balení Pampers Pure 4 + ubrousky Pampers Aqua Pure
3x set 3 balení Pampers Pure 5 + ubrousky Pampers Aqua Pure


Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *