Soutěže

SOUTĚŽ o kurz Nevýchovy! VYHLÁŠENO

Jaký jste typ rodiče?

Pro Feedo a Nevýchovu je každý rodič hrdina. Pro všechny hrdiny jsme společně připravili březnovou soutěž. Vyhrajte 2 x kurz Výchova Nevýchovou v hodnotě přes 4 800 Kč!

Co pro to musíte udělat?

 1. Přihlaste se zdarma do rychlokurzu Nevýchovy
 2. Zjistěte v prvním videu, jaký jste typ rodiče
 3. Napište do komentáře POD TENTO ČLÁNEK, jaký typ rodiče jste a proč?

Nezapomeňte dát vědět svým kamarádkám. Ceny jsou tu i pro ně!

Vyhlášení

Celkem jsme od vás obdrželi 10 komentářů.

Podle vzorce vyhrává 1. a 2. komentář – tedy:

Komentáře na blogu

Výhercům gratulujeme a v nejbližší době je budeme kontaktovat e-mailem.

Pravidla soutěže

Výherci cen budou vybráni z uživatelů, kteří vloží komentář pod tento článek, během stanoveného soutěžního času (od 9. 3. 2015 8:40 do 22. 3. 2015 23:59).
Odpovědi vložené po datu 22. 3. 2015 23:59 a odpovědi, které budou upravené, nebudou do výběru zařazeny. Zařazena bude pouze jedna správná odpověď každého soutěžícího.
Výherci budou vybráni podle následujícího vzorce:

1. výherce = X/10 (přičemž X představuje počet odpovědí pod příspěvkem).
2. výherce = (X/10) x 2 (přičemž X představuje počet odpovědí pod příspěvkem).

Odpovědi budou při výběru řazeny dle času vložení odpovědi a to od nejstarších po nejnovější.

Příklad: Pod příspěvkem se sejde 121 správných odpovědí. Tyto odpovědi budou seřazeny dle času vložení od nejstarších po nejnovější. Poté bude aplikován vzorec X/10. Výsledek je 12,1. Při zaokrouhlení dolu vzejde číslo 12. První výherce je tedy ten, který odpověděl jako 12. soutěžící v časovém pořadí. 2. výherce je tedy ten, který odpověděl nejrychleji a správně jako 24. soutěžící v časovém pořadí.

Soutěžíme o – 2x kurz nevýchovy

Účastníkem soutěže se může stát každý, kdo akceptuje pravidla soutěže, splní následující podmínky a svou odpověď napíše pod článek se soutěžní otázkou.

Vyhodnocení soutěže proběhne 23. 3. 2015 v tomto příspěvku.

Výhra bude zaslána e-mailem formou kódu.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např.nekvalitní a rozmazané fotografie, chybějící výrobek). Na výhru nevzniká právní nárok. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Předchozí článekDalší článek

10 komentářů

 1. Já jsem asi kousek od každého typu rodiče- policajt, učitel i nadšenec. Ale moc bych chtěla být hlavně PARTNER pro naší Adrianku! :)

 2. Tak ja jsem mix policajta a učitele. Pořád mám pocit, že musím dítě vychovávat, jinak bude absolutne nezvladatelne.

 3. Já jsem mix učitele a partnera. V určitých věcech jsem totiž přísná a v jiných se vždy „domluvíme“. Máme i režim nastavený podle toho jak to nám všem vyhovuje a věřím jejímu instinktu třeba v jídle.

 4. Myslím si, že jsem kombinací všech tří typů.. Jak v které situaci reaguji tak či onak, vlastně si nevím rady, jak na co reagovat a snažím se vytvořit si vlastní „nevýchovu“ jen nevím jak na to.. :-( nechci být ani jeden z těchto tří a proto vlastně plavu mezi nimi..

 5. Našla jsem se ve všech třech typech – podle situace. Když je všechno v pohodě, jsem nadšenec. Čas od času mě ale chytne učitelský přístup a když je zle, nastupuje policajtský režim. Už předtím jsem ale mimoděk zjistila, že ve vyhrocených situacích občas zabírá i partnerský přístup, ale rychlokurz mi to pomohl pojmenovat a lépe pochopit, tak se snažím a situace se zlepšuje :)

 6. Myslím si, že jsem spravedlivá, důsledná, ohleduplná, přísná, prostě taková, jaká by měla maminka být
  snažit se dětem porozumět, občas se vžít do jejich situace

 7. Jsem jasný nadšenec a učitel. Hrozně moc se snažím být partnerem, jen nevím, jestli někdy tak hezky partnersky nementoruju. :)

 8. Poznávám se v typu učitel a nadšenec. Snažím se malé hodně věcí vysvětlovat, ale také ji toho spoustu dovolim a toleruju.

 9. Radim se do slozky ucitele, ale nekdy i policajta. Snazim se synovi vse vysvetlovat, davam mu prostor na vlastni rozhodovani a volbu. Nekdy vsak mam pocit, ze fakt musi byt po mem a pak nastavaji diskuze

 10. Dobrý večer,jsme s partnerem policajti,učitelé,ale já se snažím být i partner.Ovšem snažím se jen ja,všichni kolem(rodina) zastávají názor „když nneposlouchas,dostaneš“ říkám jim,zkuste si představit v dané situaci sebe,ale jako když na zeď hrách hazim…syn je nervózní po mně a ja se s ním jako nic jinýho na světě chci na všem domluvit.Kdykoli slyším maminky jak jdou na děti,mám chuť jim něco říct,ale nakonec to nikdy neudělám.Řekla jsem to jednou kamarádce a ta se mě snažila vyvést z omylu,že bez pevných hranic to nejde,ale já vím,že by to šlo.Kurz bych si dávno zaplatila,ale partnera nelze přesvědčit.Díky vám všem z nevychovy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *