Soutěže

SOUTĚŽ: Když hlídá tatínek | Vyhrajte ceny od Kinderkraft

Jak to vypadá, když u vás doma hlídá tatínek? Jsou vásledkem malé velké katastrofy nebo roztomilé okamžiky? Podělte se s námi na našich Facebookových stránkách o vyše nejoblíbenější a vyhrajte jednu ze 3 cen od značky Kinderkraft!


SOUTĚŽ PROBÍHÁ
od 6. 11. 2018 do 13. 11. 2018 (23:59)
na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK


A jaké je téma soutěže? Podělte se s námi o vaši oblíbenou fotku na téma „Když hlídá náš tatínek…“. Co bude na fotografii necháváme na vás …  mohou být umělecké i ušpiněné,  vtipné i dojemné, nebo třeba úplně obyčejné…   Jedno je ale důležité, musí nás vzít za srdce a musí na nich být vidět, jak si to hlídání tatínci i děti užívají!

Podmínkou pro zařazení do soutěže je vložení fotografie do komentáře pod příspěvkem, který soutěž vyhlašuje na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK.

Průběh soutěže:

Soutěž probíhá od 6. 11. 2018, a to od chvíle publikování příspěvku na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK a trvá do 13. 11. 2018 (23:59).

Následující den, 14. 11. 2018, budou ze všech komentářů s fotografií, které splňují podmínky soutěže, vybráni 3 výherci. Vyhlášení soutěže proběhne pod příspěvkem, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv.

Výhra

O co hrajeme? O tři krásné ceny od značky Kinderkraft, která vyrábí skvělé produkty pro život s miminky, a to o:
1x jídelní židlička Fini – šedá
1x sportovní kočárek Pilot
1x nosítko Nino – barva mint

Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Předchozí článekDalší článekmuumi plenky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *