Soutěže

SOUTĚŽ: O největšího čuníka!

Má u vás doma pračka stále na pilno? Tak to se hodí! Máme tu totiž skvělou soutěž ve spolupráci se značkou SAVO, a to soutěž o největšího čuníka! 🐽

SOUTĚŽ PROBÍHÁ
od 2. 1. 2019 do 13. 1. 2018 (23:59)
na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK

Podělte se s námi o důkaz (=fotku), co váš malý čuník dovede a možná, že tohle špinavé období u vás doma brzy skončí! Toho nejvíc nejlepšího totiž odměníme půlroční zásobou pracích prostředků SAVO Bez chlóru.
—-

Podmínkou pro zařazení do soutěže je vložení tematické fotografie pod příspěvkem, který soutěž vyhlašuje na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK.

Průběh soutěže:

Soutěž probíhá od 2. 1. 2018, a to od chvíle publikování příspěvku na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK a trvá do 13. 1. 2018 (23:59).

Následující den, 14. 1. 2019, vybere odborná porota, složená ze zaměstnanců Feedo®, ze všech komentářů, které splňují podmínky soutěže,  1 výherce. Vyhlášení soutěže proběhne pod příspěvkem, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv.

Výhra

O co hrajeme? O půlroční zásobů pracích prostředků SAVO Bez chlóru.


Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *