Soutěže

Soutěž: Hledáme malé umělce a slavíme National Play Doh Day!

Máte doma malého umělce? Ať už vaše zlatíčko zvládá vysochat objekty z modelíny, pomalovat papíry nebo zdi, podělte se o to s námi! Pět největších kreativců totiž odměníme skvělou hrací sadou od Play Doh!


SOUTĚŽ PROBÍHÁ
od 10. 9. 2018 do 18. 9. 2018 (23:59)
na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK


A jaké je téma soutěže?

Podělte se s námi o kreativní výtvory jakéhokoli druhu od vašich zlatíček, téma je otevřené.

Podmínkou pro zařazení do soutěže je vložení fotografie do komentáře pod příspěvkem, který soutěž vyhlašuje na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK.

Průběh soutěže:

Soutěž probíhá od 10. 9. 2018, a to od chvíle publikování příspěvku na Facebookových stránkách Feedo CZ/SK a trvá do 18. 9. 2018 (23:59).

Následující den, 19. 9. 2018, bude ze všech příspěvků, které splní pravidla, vybráno 5 výherců. Rozhoduje kreativita. Vyhlášení soutěže proběhne pod příspěvkem, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv.

Výhra

O co hrajeme? Každý jeden výherce obdrží sadu 4 kelímků modelovací hmoty od Play-Doh.

Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.

Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.

Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.

Předchozí článekDalší článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *